Acentalar
05-01-2018 11:38
Güney Amerika Turları son dönemlerde tatil alışkanlıkları değişen ve yurtdışına yönelen Türk Turistler tarafından çok tercih edilmekte.

Güney Amerika, doğal güzellikleri, bir birinden farklı kültürleri içinde barındıran zengin sosyal yaşamı,muhteşem doğası, eğlenceli, gizemli ve büyüleyici dünyası ile Türk Tatil severler için en iyi seçenek diyebiliriz.

Güney Amerika ülkelerinde görülmeye değer birçok benzersiz yer ve bir çok gezi rotası bulunuyor.

Kıta, kumsalları, karnavalları, antik kentleri, sıcak kanlı insanları,zengin kültürü ve gizemli dünyası ile her seyahat severin hayallerini süsleyen bir coğrafya.

Peki iyi bir Güney Amerika Turunu nasıl en uygun fiyata satın alabilirsiniz ?

Güney Amerika seyahatinizin ve tutkunuzun kabusa dönüşmemesi için sizler için araştırdık.

Güney Amerika kıtasında yaşayan ve her biri bölgenin dilini, kültürünü, tarihini ve bugününü bilen Türk rehberler ile kalite,güven ve koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile faaliyetlerini sürdüren Güney Amerika Seyahat, Güney Amerika Turu ve Latin Amerika Turu seçeneklerini   en uygun fiyat ile müşterilerine sunuyor.

Uzun yıllardır kıtada konuklarına harika bir Latin Amerika deneyimi yaşatan Güney Amerika Seyahat  uzun yıllardır süre gelen bölge tecrübesini kaliteli hizmet anlayışı ve uygun fiyat ile harmanlıyor.

Güney Amerika aşığı bir ekip tarafından organize edilen tur programlarında 7 /24  seyahat danışmanlığı hizmeti alabiliyorsunuz. Bugüne dek binlerce seyahat severe harika bir Güney Amerika deneyimi yaşatan firma  klişelerin dışına çıkıyor ve gezinizi unutulmaz kılıyor.

Birbirinden farklı tur ve gezi seçeneklerini en uygun fiyat ile müşterilerine sunan Güney Amerika Seyahat , grup turlar ,kişiye özel seyahat seçenekleri,iş seyahatleri ve aktiviteler ile de müşterilerine Güney Amerika’nın kapılarını açıyor.

En’lerin kıtası Güney Amerika ‘da yaşanacak çok şey var. Eşsiz Latin mutfağı ve Latin müziği kültürel ve sosyal yaşamın en önemli değeri.

İsterseniz ,Krallar Şehri Lima, İnkaların Başkenti Cuzco, Saklı İnka Cenneti: Machu Picchu, Macera Dolu Amazon Ormanları,Güney Amerika`nın Parisi: Buenos Aires, Iguazú Şelalesi, Rio de Janeiro`da Sugar Loaf ve Corcovado Dağı, Dünyanın en büyük Karnavalı Rio’yu ve daha bir çoğunu Güney Amerika seyahatin uygun fiyatlı tur programları ile görebilir unutulmaz bir Güney Amerika Gezisi gerçekleştirebilirsiniz.

Bir ayda dört mevsimi yaşayabileceğiniz Güney Amerika tur programları ile eşsiz bir deneyime hazır olun.
Yorumlar Toplam 0 Yorum Yapılmış
Bu Haber İçin Henüz Yorum Yapılmamış