Acentalar
05-02-2018 14:45
Her biri alanında profesyonel bir kadro ve koşulsuz müşteri memnuniyetine dayanan kaliteli hizmet anlayışı ile Mersin`de faaliyet gösteren Gülnarlılar Nur Turizm Otobüs yolcu taşımacılığı, Yurtiçi Turlar ve Yurtdışı Turlar ,uçak bileti işlemleri , Vize Hizmetleri, VIP Hizmetler,Havaalanı transferleri, Otel ve Tatil köyü rezervasyonları ve Hac & Umre hizmetlerinde profesyonel çözüm ortağınız oluyor.

Günümüzdeki ulaşım zorlukları ve yaşanan olumsuzluklar nedeniyle müşterilerine güvenli ve konforlu ulaşım hizmeti sunmayı hedefleyen Gülnarlılar Nur Turizm son teknoloji ürünü konforlu otobüsleri ile müşterilerinin bireysel ve grup taleplerinde şehir içi ve şehir dışı gezi, tur, etkinlik, toplantı, seminer, düğün, nişan, piknik vb.. organizasyonlarda konforlu ve güvenli ulaşımı en uygun fiyata sunuyor.

Firmanın kullandığı tüm araçlar son teknoloji ürünü ve tüm yasal belgeler tamamlanmış durumda.

Çok geniş bir araç yelpazesi ile yolcu taşımacılığı hizmeti sunan Gülnarlılar Nur Turizm’de araç içi personelin tamamı mesleğin gerektirdiği yasal eğitim ve sertifikasyonları tamamlamış.

Firmanın araç sürücüleri Sorumluluk sahibi, Sabıka ve Sağlık Problemi bulunmayan, trafik kurallarına riayet eden, İş deneyimlerinin zirvesinde, Ticari Taşıt kullanma Belgeli, En az 5 yıl ehliyetli,  Kılık kıyafetine özen gösteren ve güler yüzlü hizmet sunan profesyonellerden oluşuyor.

Gülnarlılar Nur Turizm bir yolcu taşımacılığı firmasında çok  daha fazlası.

Yüzlerce yurtiçi ve yurtdışı tur seçeneğini tüketicilerin hizmetine sunan Gülnarlılar Nur, Turizm en uygun tur seçeneğini en iyi fiyata sunuyor. Firma , turunuzun başlangıcından bitişine kadar her süreçte profesyonel rehberlik hizmeti sunan her bir alanında uzman profesyoneller ile seyahatinizi unutulmaz kılıyor.

Aynı zamanda Gülnarlılar Nur Turizm , IATA üyesi  tüm hava yollarının resmi biletlerini düzenliyor.Müşterilerine en uygun uçak biletini en iyi fiyata sunan firma  bu hizmetleri ile bir seyahat acentasından fazlası olduğunu kanıtlıyor.

Müşterilerine özel VIP hizmette sunan firma  VIP hizmet denince ; Özel ikram hizmetleri, Güvenlik hizmetleri,Özel,zırhlı veya özel dizayn araç kiralama hizmetleri,Özel uçak ve Helikopter hizmetleri, Kişiye özel sekreterya hizmetleri, Gelişmiş iletişim hizmetleri ile de farklılaşmakta.

Firma , ‘’Kalite,Rahatlık,Güven‘` mottosu ile koşulsuz müşteri memnuniyetine dayandırdığı hizmet anlayışı,lüks ve konforlu araçları ,güler yüzlü ve tecrübeli ekibi ile müşterilerine VIP hizmetin ayrıcalığını yaşatıyor.

Gülnarlılar Nur turizm  Mersin Nur Turizm ile de uzun yıllar süre gelen kaliteli ve konforlu şehirler arası yolcu taşımacılığı hizmetini sürdürüyor.

Kısacası; Otel rezervasyonunuzdan uçak biletinize,yurtiçi ve yurtdışı turlardan Hac ve Umre turlarına,Havaalanı transferinden Vize hizmetlerine,VIP hizmetten Şehir içi  ve Şehirler arası otobüs seyahatlerine kadar aradığınız her şey Gülnarlılar Nur Turizm’de.
Yorumlar Toplam 0 Yorum Yapılmış
Bu Haber İçin Henüz Yorum Yapılmamış