Gezi
06-11-2017 09:01
Başarılı Turizmci Metin Çekiç Rusca Dil Kursu için geldiği Minsk`te Anatolia Tour`u kurdu.

Anatolia Tur,Belarus`u ziyaret edecek olan Türk Misafirlerin gerek kültürel ve Ticari gezilerinde tüm gereksinimleri yerine getirebilecek bilgi ve donanıma sahip tamamen profesyonel bir kadro ile faaliyet gösteriyor.

Belarus Turlarından otel rezervasyonlarına, kiralık daire seçeneklerinden ulaşım olanaklarına kadar çok geniş bir yelpazede misafirlerine koşulsuz misafir memnuniyetine dayanan kaliteli hizmet sunan Anatolia Tour Belarus’taki profesyonel çözüm ortağınız olacak.

Başarılı turizmci Metin Çekiç’in açıklamalarını paylaşıyoruz.

Turizm sektörüne ilk kez 1984 yılında İstanbul’da “Plan Turizm ” Seyahat Acentasıyla adım attıktan sonra kendi Seyahat Acentamı kurdum.

Daha sonra Alanya’da Otel işletmeciliği ve yine Alanya’da Türk Turizminin hizmetine iki seyahat Acentası kazandırdım. (Fam Tour ve Timeless Travel)

Turizm Profesyoneli 

2010 yılında Turizm Bakanlığı’ndan “Ülkesel Profesyonel Turist Rehberi” Kokar’tımı aldım.

Romence ve Almanca Dillerinden Kokartlı Rehberim ayrıca İngilizce ve Rusca da bilmekteyim.

2017 Kış sezonunda Belarus’un Başkenti Minsk’e Rusça Dil eğitimi için geldim.

Burada Devlet üniversiteinde 6 Ay Rus Dili eğitimi aldığım süre içersinde ,Belarus Halkının Türkiye’ye ve Türk Kültürüne uzak ve ön yargılı olduklarını gözlemledim.

Bu amaçla iki ülke arasında köprü olmak ve ülkemizin hak ettiği değere kavuşması ve karşılıklı Turistik faaliyetlerin artmasına katkı sağlamak amacı ile ile Belarusun Başkenti Minsk şehrinde ANATOLİA TRAVEL 11883 Nolu Seyahat Acenta Belgesi ile Anatolia Tour Limited ve Seyahat Acentasını kurdum.

Türkiye`yi Belarus`ta tanıtıyor.

İdealim; 35 Yıllık Türkiye de Turizm-Otelcilik ve profesyonel Rehberlik alanında edindiğim Bilgi ve Tercübelerim ışığında Dünyamızda medeniyetin beşiği olarak kabul edilen Türkiye’mizi sadece Denizi,Plajları,Güneşi ile değil derin Tarihi dokusu ve Kültürü ile Belarusta en iyi tanıtmak.

ANATOLİA TRAVEL Aynı zamanda Belarus’u ziyaret edecek olan Türk Misafirlerimizin gerek kültürel ve Ticari gezilerinde tüm gereksinimleri yerine getirebilecek bilgi ve donanıma sahip bir seyahat acentası.”
Yorumlar Toplam 0 Yorum Yapılmış
Bu Haber İçin Henüz Yorum Yapılmamış