Acentalar
07-02-2018 13:48
Hayatımız hep mücadele ile geçiyor.

Bazen bu mücadelelerden büyük başarı hikayeleri doğuyor.Metin Çekiç o başarı hikayelerinden birisine imza attı.

Başarılı Turizmci Metin Çekiç Rusça öğrenmek için geldiği Belarus`ta Anatolia Tour isimli seyahat acentasını kurarak bir başarı hikayesine imza attı.

Kurduğu acenta ile Belarus’ta Türkiye tanıtımı yapan  ve Türk ziyaretçilerin Belarus’taki profesyonel çözüm ortağı olan Metin Çekiç , Anatolia Tur’u Belarus’ta zirveye taşıdı.

Bugün Belarus Turları yada Belarus gezileri dendiğinde akla ilk Anatolia Tur geliyor.

Başarılı Turizmci Metin Çekiç, Anatolia Tour ile Belarus turlarından otel rezervasyonlarına, kiralık daire seçeneklerinden ulaşım olanaklarına kadar çok geniş bir yelpazede koşulsuz müşteri memnuniyetine dayanan kalite odaklı bir hizmet anlayışı ile faaliyetlerini sürdürüyor.

Aynı zamanda kokartlı profesyonel Tur Rehberi olan Metin Çekiç  Romence ve Almanca Dillerinden Kokartlı Rehber olmasının yanında İngilizce ve Rusça’da biliyor.

Anatolia Travel,Belarus’u ziyaret edecek olan Türklerin gerek kültürel gerek iş gezilerinde tüm gereksinimleri yerine getirebilecek bilgi ve donanıma sahip bir seyahat acentası.

Bugüne kadar yüzlerce ziyaretçiye Belarus’ta hizmet sunan Anatolia Travel yüksek bir müşteri memnuniyeti yüzdesi yakalamış durumda.

Kaliteli hizmet anlayışı Anatolia Travel’i Belarus’un en iyi acentaları arasında zirveye taşımış.

Belarus  Avrupa`nın tam kalbinde bulunuyor.Dünyanın en güvenilir ülkelerinin başında gelen Belarus’ta  suç oranı yok denecek kadar az.Günün 24 saatini doya doya güven içinde yaşayabilirsiniz.

Doğal,tarihi ve kültürel zenginlikleri ,eğlence dünyası ,zengin sosyal yaşamı ile tam bir turizm ülkesi olan Belarusu her sene yüz binlerce turist ziyaret ediyor.

Yine Dünya standartlarında eğitim almak isteyen Türk öğrencilerde Belarus Üniversitelerini tercih etmekteler.

Sebebi ister iş olsun ister Belarus gezisi olsun Belarus’u ziyaret eden her turist  Belarus’u dünyanın en güzel Ülkerinden  biri olarak tanımlamaktadır.

Sizde Balarus’u ziyaret etmeyi planlıyorsanız.Belarus uzmanı lider seyahat acentası  Anatolia Travel’ı  öneriyoruz.
Yorumlar Toplam 0 Yorum Yapılmış
Bu Haber İçin Henüz Yorum Yapılmamış