Acentalar
13-03-2018 12:23
Güney Amerika, doğal güzellikleri, bir birinden farklı kültürleri içinde barındıran zengin sosyal yaşamı,muhteşem doğası, eğlenceli, gizemli ve büyüleyici dünyası ile Türk seyahat severler için en iyi seçenek diyebiliriz.

Kıta, kumsalları, karnavalları, antik kentleri, sıcak kanlı insanları,zengin kültürü ve gizemli dünyası ile her seyahat severin hayallerini süsleyen bir coğrafya.

Ve bu kıtaya Türk seyahat severlerin ilgisi her geçen gün artıyor.

Peki iyi bir Güney Amerika Turunu nasıl en uygun fiyata satın alabilirsiniz ?

Güney Amerika seyahatinizin ve tutkunuzun kabusa dönüşmemesi için sizler için araştırdık.

Eski bir Türk ata sözü olan ‘’At binenin (iş bilenin), kılıç kuşananın.’’ sözü ile işin ehline verilmesinin gereğini ne kadarda güzel anlatmış atalarımız.

İşte işin ehli olmak ise uzun bir tecrübe ve uzmanlık gerektiriyor.

Türkiye’de  Latin Amerika turlarında işin uzmanı dendiğinde ise akla Ejder turizm geliyor.Ejder Turizm 15 yılı aşan tecrübesi,profesyonel ve Güney Amerika’da yerleşik rehber kadrosu ile tam bir Latin Amerika uzmanı.

Yüzlerce tur seçeneğini bireysel müşterilerine sunan Ejder Turizm aynı zamanda B2B Latin Amerika turları satmak isteyen Acentalarada zengin içerikli tur paketleri sunuyor.

Koşulsuz müşteri memnuniyetine dayanan kaliteli hizmet anlayışı ile multidisiplener ve vizyoner iş yaklaşımını harmanlayan Ejder Turizm bugünlerde meslekte 15.yılını doldurmanın sevincini yaşıyor.

Bugüne dek on binlerce tatilciye ve seyahat severe harika bir Latin Amerika deneyimi yaşatan ve her bir müşterisinin mutlak memnuniyetini sağlayan Ejder Turizm 15.Yıla özel olarak hazırladığı çok özel Küba Turlarını satışa sundu.

Ejder Turizm kalitesi,güvencesi ve uzmanlığı ile satışa sunulan Latin Amerika turları ile  eşsiz bir deneyim yaşama fırsatını kaçırmayın.

Ejder Turizm hakkında ; 

Ejder Turizm Güney Amerika Kıtası Turlarında Türkiye pazarının lideri konumunda olan  A grubu bir tur operatörü olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. En uzak Coğrafyalara turlar düzenlemesi ve bu konudaki uzmanlığı Ejder Turizmi zirveye taşımış ve rakiplerinden farklılaşmıştır.

 Türkiye´de faaliyet gösteren birçok  seyahat acentasına Tur Operatör olarak B2B hizmet sunan Ejder Turizm Güney Amerika Turları başta olmak üzere uzak coğrafyalara düzenlediği turlar ile seyahat acentalarınında profesyonel çözüm ortağı olmaktadır.

Merkez  Ofisi  İstanbul Şişli de olmakla birlikte Ankara İstanbul İzmir Adana illerinde de temsilcilikleri bulunan Ejder Turizm ile sizde  Eşsiz seyahat deneyimi yaşayabilirsiniz.
Yorumlar Toplam 0 Yorum Yapılmış
Bu Haber İçin Henüz Yorum Yapılmamış