Acentalar
23-07-2017 12:22
Turizm sektörünün duayen ismi Hüseyin Alpay, ortak tutkusu dünyayı keşfetmek olan profesyonel ekibi ile birlikte, 2015 yılında Seyahatim.com platformunun temellerini attı.

Seyahat planlama sürecini kolaylaştırarak, herkesin daha fazla gezip, farklı deneyimler yaşamalarına yardımcı olma misyonuyla yola çıkan Seyahatim.com, seyahat eden herkesin ziyaret edeceği, vazgeçilmez seyahat portalı olmayı hedefliyor.

Türkiye’de tamamı yerli sermaye ile kurulmuş olan seyahatim.com; uçak bileti, yurtdışı turlar, otel arama ve araç kiralama alanında yerli ve yabancı acentelerin web sitelerinden, milyonlarca ürünü tek platformda karşılaştırma imkânı veriyor.

Seyahatim.com; gelişmiş “meta search engine” sistemiyle,seyahat seçeneklerini isteğe göre filtreleyerek, kişiselleştiriyor ve sonuca ulaşmayı kolaylaştırıyor. Müşterilerinin, tek kuruş ödemeden kendilerine en uygun fiyatlı seçenekleri bulmasını sağlayan seyahatim.com’da rezervasyon ve satın alma işlemi, ilgili operatörün/firmanın kendi web sayfasına yönlendirilerek yapılıyor.

Üstelik tüm bu hizmetler tüketicilere; bağımsız, tarafsız ve ücretsiz olarak sunuluyor.

Seyahatim.com, seyahatin her türü için gerekli olan tüm seçenekleri herkes için ulaşılabilir hale getiriyor. Platform; onlarca seyahat sitesi arasında kaybolup, yorulmaya ve kafa karışıklığına sebep olmadan, ziyaretçilerinin kendilerine en uygun seyahat seçeneklerini, kolayca bulmalarını sağlıyor.

Seyahatim.comun benzer web sitelerinden en büyük farkı; uçak bileti, otel, araç kiralama gibi hizmetlerin yanı sıra; yurtdışı paket tur seçeneklerini de kullanıcılarına en pratik şekilde sunması.

Seyahat severler, pratik ve hızlı bir şekilde binlerce alternatifi karşılaştırıp; bütçesine ve zevkine en uygun seyahat seçeneklerini, Seyahatim.com’da bulabiliyor.

Henüz açılalı kısa bir süre olmasına rağmen yoğun trafik alan sitenin önümüzdeki dönemde; kültür turları, sportif aktiviteler ve eko turları gibi seçenekleri de ekleyerek, hizmet ağını genişletmesi planlanıyor.

İnsanları, seyahat etmeye teşvik edecek gibi görünen Seyahatim.com; önümüzdeki zaman diliminde adını sık sık duyacağımız ve seyahat planlarımızda kullanacağımız bir platform olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.
Yorumlar Toplam 0 Yorum Yapılmış
Bu Haber İçin Henüz Yorum Yapılmamış