Acentalar
20-09-2018 17:51
Bugüne kadar hem yurtiçi hem de yurtdışında başarılı bir şekilde B2B Workshop faaliyetlerinde bulunan ve EMITT Turizm Fuarının Hosted Buyer yabancı alım heyetini getiren TravelShop Turkey firması 08 Ekim 2018 ila 14 Ekim 2018 tarihleri arasında Hindistan`ın 6 ayrı şehrinde B2B Workshop etkinliği yapacağını açıkladı.

TravelShop Turkey Firmasının Hindistan’da gerçekleştireceği Destination Turkey B2B Workshop etkinliği programı ve katılım yapacak firmaların listesi açıklandı.

TravelShop Turkey ve WorkShop Travelshop direktörü Murtaza Kalender yapmış olduğu açıklamada Hindistan’daki birçok sivil toplum kuruluşunun kendilerine büyük destek verdiğini, bunların başında TAAI, SIGTAO, OTAO, TAAFI gibi birçok köklü, Turizm odaklı sivil toplum kuruluşunun tüm üyelerine davetiye gönderildiğini ve kendilerinin etkinliği desteklediklerini belirtti.

Murtaza Kalender açıklamalarına şu şekilde devam etti.

“Şu ana kadar aralarında Incentive, M.I.C.E, Golf, Wedding, Kültür Turları organize eden Tur Operatörlerinin de bulunduğu  1750 acente B2B Workshop sistemimize kayıt yaptırmıştır.

Bu rakamın gerçekten büyük bir rakam olduğunu ve her geçen gün yeni kayıtlar aldıklarını belirten Sn. Kalender, tüm acente listesini katılım yapan acentelerin sistem üzerinden görebildiğini, randevu alıp yazışma yapabildiğini, filtreleme fonksiyonuyla dilediği firmayı seçerek görüşmek istediği hedef firmaya ulaşabildiğini” belirtti.

Etkinliğe Kültür ve Turizm Bakanlığı ve Türk Hava Yolları da desteklerini esirgememiştir. Bu sebeple kendilerine de teşekkürü bir borç biliriz diye ekledi.

Türkiye’den bu etkinliğe 25 firma katılacağını onaylamış olup bu firmaların listesi aşağıda belirtilmiştir.

TravelShop Turkey & Murtis Tours- Radisson Blue- Bricks Hotel
Turk Hava Yolları- Pullman Hotel- Gamirasu -Cave Hotel
TURSAB- Grand Hyatt -The Marmara Taksim Hotel
Sub Tour -Antalya Hyatt Regency -The Elysium Istanbul
Travelux Cappadocia- Gloria Golf -Antalya Elite World Hotels
Co & Co Turizm- Antalya Ramada -Golden Double Tree Topkapı
Apasas Travel -Avantgarde Collection Hotels -Spice Hotel Antalya
Akmina Travel- Paloma Hotel -Antalya Magic Line Film Production

Söz konusu etkinliğe dair tarih ve şehirler de aşağıdaki tablodan görülebilir. Görüleceği üzre etkinlik için Hindistan’ın en prestijli otelleri tercih olunmuştur.

Tarih

Şehir

8 October 2018

New Delhi

9 October 2018

Ahmedabad

10 October 2018

Kolkata

11 October 2018

Chennai

12 October 2018

Bangalore

13 October 2018

Mumbai

Sn. Kalender sözlerini şöyle tamamladı:  “2020’deki hedefimiz 1 milyon Hintli turisti Türkiye’ye getirmek. Yılda 28 milyon turisti yurtdışına gönderen Hindistan’dan ülkemize, 2020 yılına değin 1 milyon Hintli turisti çekmeyi hedefliyoruz. Bu bağlamda; son 8 yıldır, her yıl, düzenli bir şekilde Hindistan’ın değişik şehirlerinde B2B Workshop organizasyonları yapıyoruz.

En son katılmış olduğumuz Hindistan’daki Workshop etkinliğimizde, sivil toplum kuruluşları dâhil olmak üzere, 20’ye yakın firmayla hem Türkiye sunumu hem de bireysel firma tanıtımlarını gerçekleştirdik. "
Yorumlar Toplam 0 Yorum Yapılmış
Bu Haber İçin Henüz Yorum Yapılmamış