Acentalar
22-03-2018 15:26
Şöyle, kendi istek ve arzunuza göre planlayabileceğiniz bir seyahat planı yapmak mümkün mü ? InnnTravel ile mümkün.

InnnTravel kişie özel seyahat planı oluşturarak kusursuz bir seyahat geçirmenizi sağlıyor.

İşte detaylar…

Seyahat etmek ,yeni yerler keşfetmek ve bambaşka bir dünyanın güzelliğine uyanmak insanoğlunun vazgeçemediği bir arzu.Fakat, seyahat  planı yaparken bazı sorular hep aklımızın bir yerinde bizi rahatsız eder.

Acaba istediğiniz gibi bir seyahat gerçekleştirebilecek misiniz ? Evdeki hesap çarşıya uyacak mı ?  Seyahatiniz süresince özgür hareket edebilecek misiniz ? Kısacası , keyifli, huzurlu ,özgür ve hesaplı bir seyahat geçekleştirebilecek misiniz?

Tüketiciler seyahat ve tatil planı yaparken  genel olarak bütçelerini,seyahatleri süresince gerçekleştirmek istedikleri etkinlikleri, yiyecek ve içecek hizmetlerinden nasıl yararlanacakları gibi bir çok etkeni göz önüne almaktalar. Fakat, seyahat acentalarının sunduğu hizmetler paket kapsamında olduğu için sistem dışına çıkmak pek mümkün olmuyor.

Netice itibari ile bu durum müşteri memnuniyetsizliğine neden oluyor.

Peki bu durumun üstünden nasıl gelinebilir ?

Dünyada her geçen gün örnekleri artan ve  Türkiye’de ilk defa faaliyete giren kişiye özel seyahat danışmanlığı modeli ile tüketicilerin bütçelerine, özel ilgi alanlarına, yapmak istediklerine, uygun zamanlarına ve daha bir çok kişisel taleplerine  uygun seyahat planı artık oluşturulabiliyor.

Türkiye’de bu sistemi ilk ve tek olarak InnnTravel  uyguluyor .

Peki  InnnTravel  ne yapıyor ? Sizler için araştırdık.

InnnTravel Kişilerin bütçelerini , özel ilgi alanlarını , yapmak istediklerini, uygun zamanlarını ve daha bir çok kişisel taleplerini göz önünde bulundurarak onlara en uygun seyahat planını sunmayı hedefleyen bir Turizm Danışmanlığı Modeli olarak karşımıza çıkıyor.

Her biri alanında uzman profesyonellerden oluşan kadrosu ile seyahatiniz süresince gerçekleştirmeyi hayal ettiğiniz her şeyi en uygun fiyatlar kapsamında sizin için organize eden InnnTravel sorunsuz ve verimli bir seyahat geçirmenizi sağlıyor.

Bu şekilde seyahat planınızı kendiniz belirlemiş oluyor ve yapmak istediğiniz her şeyi yapma imkanına sahip oluyorsunuz .Aynı zamanda maliyetleride planlayabildiğiniz kişiye özel seyahat planı ile seyahatiniz seyahat acentalarından daha ucuza geliyor.

Profesyonel çözüm ortağınız InnnTravel  sizin için  en uygun uçak biletini ,en uygun  konaklama seçeneklerini, ülkenin bölgenin şehrin hatta ilçenin bilinmesi gerekenlerini, ulaşım haritalarını , gitmek istediğiniz müzenin ulaşım talimatlarını, hayalini kurduğunuz  akşam yemeği için restaurant rezervasyonunu ve daha bir çoğunu organize ederek size özel bir seyahat planı oluşturuyor.Böylelikle kimseye bağlı kalmadan özgürce en uygun fiyatlar ile tatilinizi yapabiliyorsunuz.

Koşulsuz müşteri memnuniyetine dayanan kaliteli hizmet anlayışı ile seyahat hizmetlerinde fark yaratan ve müşterilerine özel olarak seyahat programı düzenleyen  InnnTravel ile sizde kusursuz bir seyahat gerçekleştirebilirsiniz.
Yorumlar Toplam 0 Yorum Yapılmış
Bu Haber İçin Henüz Yorum Yapılmamış