Acentalar
24-03-2018 11:04
Koca bir yıl çalıştınız ve sonunda iyi bir tatil yaparak dinlenmek ve tazelenmek istiyorsunuz.Peki iyi bir tatili nasıl en uyguna alacak ve kusursuz bir tatil yapacaksınız ?

Sizde tatil planınızı henüz yapmadıysanız bu haberimiz tam siz tatil ve seyahat severlere göre...

Tatilciler ve seyahat severler için tatil ve seyahat planlaması yapmak bir o kadar zor.

Binlerce seyahat acentası içerisinden en kaliteli tatili en uygun fiyata sunan seyahat acentasına ulaşmak hem zaman almakta hemde  tüketicilerin tercihlerinde kafa karışıklıklarına neden olmakta.

Bu durum tüketiciler için daha tatil başlamadan ızdıraba dönüşmekte.

Tatil ve seyahat severler satın aldıkları tur paketinin uygun fiyatlı olup olmadığından rezervasyon yaptırdığı otelin kalitesine, seyahat acentasının kaliteli hizmet verip vermediğinden tatillerin  felakete dünüşüp dönüşmeyeceğine dair bir sürü soru işareti ile baş başa kalmaktalar.

Peki Tüketiciler en iyi tatil seçeneklerine en uygun fiyat ile kolaylıkla nasıl ulaşabilirler ?

İconia turizm ile iyi tatili uygun fiyata almak mümkün.

İconia turizm her biri alanında profesyonel  kadrosu , uzun yıllar süre gelen seyahat acentacılığı tecrübesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile müşterilerine en iyi tatil ve seyahat seçeneklerini en uygun fiyat ile sunuyor.

7/24 bire bie kesintisiz hizmet.

Her bir müşterisine bire bir VIP hizmet sunan İconia turizmde memnuniyetiniz garanti  altında. Koşulsuz müşteri memnuniyeti hedefi ile kaliteli hizmetten asla taviz vermeyen  İconia turizm yurtiçi turlar,yurtdışı turlar,uçak bileti,en iyi otel konaklama seçeneklerinde en uygun fiyatları sunuyor.

Bir seyahat acentasından çok daha fazlası

Kültür Turlarından Günübirlik Turlara, Yunan Adaları Turlarından Karadeniz Turlarına, Yat Turlarından Doğa Turlarına ,uygun uçak bileti, otobüs bileti, vize işlemlerine kadar bir çok hizmeti  bireysel ve kurumsal müşterilerine sunan İconia turizm geniş hizmet ağı ile profesyonel çözüm ortağınız olmakta.

Tatil ve seyahat severler  iconia turizm  profesyonelliği ve kalitesi ile sayısız seçenek arasında kararsız kalmaktan kurtuluyor ve kusursuz mükemmellikte bir tatilin yada seyahatin keyfini sürüyorlar.

Sizin için en iyi seçenekleri sunan  iconia turizm  ile sizde aradığınız tatile yada seyahat planına en uygun fiyatlı tatil seçenekleri ile sahip olabilir ve kusursuz hizmetin keyfini  sürebilirsiniz.

İconia turizm iyi tatilin yeni ikonu..
Yorumlar Toplam 0 Yorum Yapılmış
Bu Haber İçin Henüz Yorum Yapılmamış