Acentalar
25-12-2017 14:50
Türkiye Seyahat Acentaları Birliği`nin ertelenen 23. Olağan Genel Kurulu için seçim kayyumu tarafından yeni bir tarih açıklanması beklenirken Güçlü TÜRSAB Platformu İstişare Kurulu üyelerine toplantı çağrısı yapıldı.

TÜRSAB Başkan Adayı Hasan Erdem başkanlığında gerçekleşecek toplantının Salı günü gerçekleşeceği kaydediliyor.

Konuyla ilgili açıklama yapan TÜRSAB Başkan Adayı Hasan Erdem, şunları söyledi:

“TÜRSAB 23. Olağan Genel Kurulu süreci boyunca muhalefet olarak oldukça etkili, üretken, sorunlarımızı çözme odaklı ve en önemlisi centilmence bir seçim süreci geçirdik. Muhalefetin tüm tarafları olarak gerçekleştirdiğimiz seçim ittifakından korkarak üyelerinin karşısına çıkıp hesap vermekten aciz mevcut TÜRSAB yönetimi ne yazık ki kendileri açısından çok kötü bir final yaparak seçim sürecini tıkamışlardır.

Muhalefet olarak sürecin bu noktaya gelmesinden dolayı başarılı olduğumuzu söylemek istemiyorum çünkü seçimin ertelenmesini en çok biz istemiyoruz. Fakat doğru yolda olduğumuzu söyleyebilirim. Biz doğru bildiğimizden ve doğru olandan asla şaşmayacağız.

DEĞERLENDİRME TOPLANTISI

Güçlü TÜRSAB Platformu olarak, İstişare Kurulumuzu toplantıya çağırdık. Seçim kayyumu tarafından açıklanacak resmi genel kurul tarihi öncesinde kurulumuzla bir araya gelerek süreç hakkında değerlendirme toplantısı yapacağız. Hedefimiz elbette ki güçlü bir TÜRSAB’ı yeniden hayata geçirmektir. Bu süreçte 2 dönemde hayata geçirmeyi taahhüt ettiğimiz 32 makro projemizle tabanımızdan destek isteyeceğiz.”
Yorumlar Toplam 0 Yorum Yapılmış
Bu Haber İçin Henüz Yorum Yapılmamış