Acentalar
26-02-2018 12:25
Güney Amerika denince tatil severler için akan sular duruyor.

Neden durmasın ki;Ülkemizde her yıl on binlerce yerli turistin yüzlerce tur seçeneği için sıraya girdiği bu eşsiz kıtada seyahat severleri Latin mutfağının eşsiz örnekleri,Latin müziği, eşsiz bir doğa, zengin kültürel ve tarihi doku, benzersiz bir sosyal yaşam, birbirinden görkemli yapılar, sınırsız eğlence dolu unutulmaz anılar bekliyor.

Şöyle iyi bir Güney Amerika seyahati gerçekleştiripte ‘`iyi ki bu tura katılmışım ‘` demeyen seyahat tutkunu yoktur herhalde. 

Güney Amerika o kadar çok gizemi içinde barındırır ki; adına filmler yapılan efsaneler hep bu gizemli kıtanın tarihi zenginliğidir.

En’lerin kıtası Güney Amerika ‘da yaşanacak o kadar çok şey,gezilecek o kadar çok yer  var ki …

Bu açıdan Güney Amerika eşsiz bir Gezi Rotası..

Krallar Şehri Lima, İnkaların Başkenti Cuzco, Saklı İnka Cenneti: Machu Picchu, Macera Dolu Amazon Ormanları,Güney Amerika`nın Parisi: Buenos Aires, Iguazú Şelalesi, Rio de Janeiro`da Sugar Loaf ve Corcovado Dağı, Dünyanın en büyük Karnavalı Rio ve daha bir çoğu..
 

Tabii bu kıta mutlaka profesyonel rehberler eşliğinde gezilmeli.Peki zengin içerikli  Güney  Amerika Turlarını en uygun fiyat nasıl alabilir ve bu güzelim kıtayı gezebilirsiniz ?

Güney Amerika Kıtası Turları dendiğinde Ejder turizm Türkiye’de rakiplerinden farklılaşmakta.

Çünkü; Ejder Turizm Güney Amerika Turları uzmanı..
 

Her biri alanında uzman Güney Amerika’da yerleşik profesyonel bir rehber kadrosu ile Güney Amerika turlarını seyahat severlere ve  kıtaya tur düzenleyen acentaların hizmetine sunan Ejder Turizm müşterilerinin eşsiz bir kıta deneyimi yaşamaları amacıyla zengin içerikli tur programları düzenliyor.

Tur programının başlangıcından bitişine dek her adımda müşterilerinin yanında olan Ejder Turizmin profesyonel rehberleri  ile kıta hakkında her türlü bilgiye sahip olabiliyor, kıtanın doğasını,sosyo-kültürel hayatını deneyimleyebiliyorsunuz.
 

Uluslararası bağlantıları çok etkin ve yerel  ilişkileri çok kuvvetli olan Ejder turizm bu avantajını fiyatlara yansıtmış.

Bu avantajını fiyatlara indirim olarak yansıtan firma Güney Amerika Turlarını en uygun fiyata sunan firma konumunda.

7 gün 24 saat esasına dayanan kaliteli hizmet anlayışından asla taviz vermeyen Ejder Turizmin Güney Amerika Tur programları ile sizde eşsiz bir seyahat deneyimi yaşabilirsiniz.Yorumlar Toplam 0 Yorum Yapılmış
Bu Haber İçin Henüz Yorum Yapılmamış