Acentalar
27-12-2018 11:53
Şehirden kaçmak,doğayı doyasıya yaşamak ve eğlenceli bir dünyaya dalmak isteyenlerdensiniz ; Sizi şehirden kaçmaya davet ediyoruz.

Kış ve doğa sporları alanında bireysel ve kurumsal taleplere olabilecek en eğlenceli ve profesyonel çözümleri oluşturan Penguen Tepe ile bu mümkün..

Doğa sporları ve kayak gezilerinizde profesyonel çözüm ortağınız olan Penguen Tepe ,Kaliteli ürün ve hizmetleri en uygun koşullarda ve sıcak bir atmosferde koşulsuz müşteri memnuniyetine dayanan bir hizmet anlayışı ile müşterileri ile buluşturuyor.

Kayak merkezleri açısından oldukça zengin bir ülke sayılırız. Uludağ,Kartalkaya ve Kartepe bu merkezlerin başında gelmektedir.Bu merkezler her yıl binlerce kayak severi ağırlamaktadır.

Bu merkezlere rahat,kolay ve konforlu şekilde ulaşmak ve kayak malzemelerini kolay ve uygun fiyata temin etmek istiyorsanız ,Penguen Tepenin kayak turu organizasyonları tam size göre...

Penguen Tepe, Kartalkaya,Kartepe ve Uludağ’a kayak turu düzenlemenin yanı sıra, kayak kiralama ve konaklama imkanları da sunuyor. Kartalkaya turları ve Uludağ turlarında bireysel ve kurumsal taleplere uygun koşullarda, konforlu ulaşım ve konaklama alternatiflerini müşterilerine en uygun fiyat ile sunan Penguen Tepe kış ayarlı dışında da müşterilerine doğa sporları alanında liderlik ediyor.

Kayak turları alanından uzmanlaşan Penguen Tepe  Kayak turları organizasyonlarında yüzde yüz müşteri memnuniyetini garanti ediyor.

Kartepe Kayak turunu 7 senedir kesin kalkışlı olarak sadece Penguen Tepe gerçekleştiriyor.

Yine Penguen Tepe mağazalarında uygun fiyata üst kalitede malzemeler temin edebiliyorsunuz.

Kurumunuz,şirketiniz,yada üyesi bulunduğunuz sivil toplum kurumu yada bireysel katılımınız  hiç fark etmiyor.Penguen tepe’ de herkese uygun bir seçenek mevcut.

Yüksek maliyetler gözünüzü korkutmasın.Penguen Tepe ile kayak malzemeleri ve kıyafetlerini uygun fiyata kiralayarak temin edebiliyorsunuz.

Sizde hakkını vererek kayak yapmak istiyorsanız Penguen Tepe ile bu imkana kavuşabilirsiniz.

Penguen Tepe kış ayları dışında da Wakeboard Turları, Kitesurf eğitimi, Rafting Turları,dalış kursları ile de doğa ile bağlantınızı koparmıyor. 

Penguen Tepe sizler için estrem yaşamın ve doğanın kapılarını açıyor.
Yorumlar Toplam 0 Yorum Yapılmış
Bu Haber İçin Henüz Yorum Yapılmamış