Acentalar
28-03-2018 13:57
Turizm sektöründe son dönemlerde adından çok söz ettiren başarılı ve tecrübeli isim Adnan Uzan World Of Luxury Travel`a Business Development Manager olarak transfer oldu.

Turizm sektöründe turistik destinasyon ve turizm işletmelerinin tanıtımı için bir çok başarılı girişimde bulunan başarılı turizmci Adnan Uzan aynı zamanda Easy Travel Turkey tanıtım platformunun kurucusu olarak bir çok başarılı tanıtım projesine imza attı.

Turizm sektörünün öncü markalarında daha önce üst düzey yönetici olarak görev yapan başarılı turizm yöneticisi ayni zaman da üç adet  Turizm acentesinin kurulmasına öncülük etti.

Daha sonraki yıllarda İran ve Ortadoğu pazarında faaliyet gösteren sektörün önde gelen seyahat acentelerinde önemli görevler üstlendi.

Başarılı yönetici Adnan Uzan  World Of Luxury Travel’a Business Development Manager olarak atanması ile ilgili yaptığı açıklamada :

"World Of Luxury Travel olarak öncelikli hedefimiz almış olduğumuz görevi en iyi şekilde yerine getirmek ve gelecek yıllar için daha sağlıklı turizm tabanı oluşturarak fayda sağlayacak şekilde görevimizi sürdürmek.

Kısacası,Türk turizmine katma değer yaratmak ve Ülkemizin turizm değerlerini tanıtmak.

Çünkü; hepimiz turizm gemisindeyiz ve bu geminin pruvasının neta rüzgarının kolayına olması gerekiyor.Bu nedenle turizm sektörünün tüm dinamiklerine önemli görevler düşüyor.

World Of Luxury Travel olarak biz bu farkındalık ile üzerimize düşen görevleri yerine getiriyoruz.

Gelecek nesillere ayakları yere basan daha sağlıklı daha faydalı  bir turizm sektörü bırakacağımıza inanıyorum." dedi.

Başarılı Turizmciyi Ülkemiz turizmine katkılarından ve başarılı çalışmalarından dolayı tebrik ediyor, yeni görevinde başarılar diliyoruz.
Yorumlar Toplam 0 Yorum Yapılmış
Bu Haber İçin Henüz Yorum Yapılmamış