Acentalar
29-08-2017 15:58
Seyahatim.com Tatilcilerin ve Seyahat severlerin yoğun ilgisi ile karşılaştı.

Birleştirilen 30 Ağustos Zafer Bayramı ve Kurban Bayramı nedeni ile tatil ve seyahat planı yapan binlerce tüketici seyahatim.com sitesine akın etti.

On binlerce kullanıcının Bayram planını seyahatim.com üzerinden yaptığını belirten Sitenin kurucusu Başarılı Turizmci Hüseyin Alpay yaptığı açıklamada :

``İki Bayramın birleştirilmesi turizme doping etkisi yaptı.Sektörün böyle bir desteğe ihtiyacı zaten vardı.Bu düzenleme sonucu on binlerce tüketiciye sitemiz üzerinden, uçak bileti,yurt içi ve yurt dışı tur ve tatil hizmeti sunduk.

Seyahat severlerin ve tatilcilerin sitemize olan ilgisi bizleri fazlasıyla memnun etti.Dilerim, bu bayram üzücü haberler almayız.Tüm kullanıcılarımıza,Turizm sektörü çalışanlarına ve Tüm Milletimize iyi bayramlar diliyorum." dedi.

Hakkında: 

Seyahat planlama sürecini kolaylaştırarak, herkesin daha fazla gezip, farklı deneyimler yaşamalarına yardımcı olma misyonuyla yola çıkan Seyahatim.com, seyahat eden herkesin ziyaret edeceği, vazgeçilmez seyahat portalı olmayı hedefliyor. 

Türkiye’de tamamı yerli sermaye ile kurulmuş olan seyahatim.com; uçak bileti, yurtdışı turlar, otel arama ve araç kiralama alanında yerli ve yabancı acentelerin web sitelerinden, milyonlarca ürünü tek platformda karşılaştırma imkânı veriyor.

Üstelik tüm bu hizmetler tüketicilere; bağımsız, tarafsız ve ücretsiz olarak sunuluyor.

Seyahatim.com, seyahatin her türü için gerekli olan tüm seçenekleri herkes için ulaşılabilir hale getiriyor. Platform; onlarca seyahat sitesi arasında kaybolup, yorulmaya ve kafa karışıklığına sebep olmadan, ziyaretçilerinin kendilerine en uygun seyahat seçeneklerini, kolayca bulmalarını sağlıyor.

Seyahatim.comun benzer web sitelerinden en büyük farkı; uçak bileti, otel, araç kiralama gibi hizmetlerin yanı sıra; yurtdışı paket tur seçeneklerini de kullanıcılarına en pratik şekilde sunması.

Seyahat severler, pratik ve hızlı bir şekilde binlerce alternatifi karşılaştırıp; bütçesine ve zevkine en uygun seyahat seçeneklerini, Seyahatim.com’da bulabiliyor.

Henüz açılalı kısa bir süre olmasına rağmen yoğun trafik alan sitenin önümüzdeki dönemde; kültür turları, sportif aktiviteler ve eko turları gibi seçenekleri de ekleyerek, hizmet ağını genişletmesi planlanıyor. 

İnsanları, seyahat etmeye teşvik edecek gibi görünen Seyahatim.com; önümüzdeki zaman diliminde adını sık sık duyacağımız ve seyahat planlarımızda kullanacağımız bir platform olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.
Yorumlar Toplam 0 Yorum Yapılmış
Bu Haber İçin Henüz Yorum Yapılmamış