Firmalar
01-03-2018 11:03
Turizmciler aradığınız işi bulmak yada aradığınız personele ulaşmak artık çok kolay.21 yılı aşan turizm tecrübesi ile iş arayan ile iş vereni aynı platformda buluşturan Türkiye`nin turizm sektöründeki en iddalı sitesi personeltedarik.com ile artık kolay şekilde aradığınız işi veya personeli bulabilirsiniz.

Ülkemizin bacasız sanayisi turizm sektörü her yıl ülkemize milyarlarca dolar kazandırıyor.Bunun yanında işsizliğin azalmasında da büyük etkisi olan turizm sektörü istihdam oranına olan büyük katkısı ile de Ülkemiz ekonomisi için hayati öneme sahip.

Direk yada dolaylı olarak sağlanan istihdam talebi nedeni ile her yıl onlarca yeni  iş ve personel ilanı yayınlayan site açılmakta.

Bunlardan kimi yaptığı işi eline yüzüne bulaştırıp pazarda tutunamazken diğerleri ise dağınık bir halde faaliyetlerini sürdürüyorlar. Üstelik bir çoğu sadece alınan bir domain adına kurulan web sitesinden öteye gidemiyor. Hal böyle olunca ; ne iş arayan aradığı işe nede işveren aradığı işçiye ulaşabiliyor. Bu durum onlarca site arasında zaman kaybından başka hiçbir fayda sağlamıyor.

İşte Personel Tedarik  ile bu sorunlar ortadan kalkıyor. Personel Tedarik, Türkiye İş Kurumu`nun 11.04.2016 tarih ve 845 numaralı izin belgesi ile faaliyet gösteren yasal bir İstihdam şirketi.

Her biri alanın uzman profesyonel bir kadro ile Turizmci ve otelcilere yönelik olarak iş ve turizm personel ilanlarını yayınlayan personeltedarik.com ile çalışanlar on binlerce iş ilanına ulaşabiliyor işverenler ise aradıkları çalışanı kolaylıkla bulabiliyorlar.

21 yıllık turizm sektörü tecrübesi ve uzmanlığı ile turizm sektöründe iş arayanı en uygun iş ile buluşturmayı hedefleyen personeltedarik.com’da bireysel üyeler  üyelik oluştururken veya hizmet alırken hiçbir şekilde ücret ödemiyorlar.

Personel tedarik.com’da yayınlanan on binlerce iş ilanı ile turizm işletmelerinin personel sorununun ortadan kalkmasını sağlayan ve işgörenlerin aradıkları işe ulaşmalarını sağlayan şirket aynı zamanda verdiği İnsan Kaynakları danışmanlık hizmetleri ile de rakiplerinden farklılaşıyor.

İşinizi bulsanız dahi iş ilanları hakkında bilgilendirilmeye devam ediyorsunuz. 

İşe en uygun personel ilkesi  ile işçi arayan üye firmaların ve iş arayanların menfaatine faaliyetlerini sürdüren personeltedarik.com ile sizde aradığınız işi ve çalışanı kolayca bulabilir, iş ve personel sorununuzu ortadan kaldırabilirsiniz.
Yorumlar Toplam 0 Yorum Yapılmış
Bu Haber İçin Henüz Yorum Yapılmamış