Firmalar
02-04-2018 15:07
Tatilciler ve seyahat severler için önemli haber.

Hemen hemen her tatilcinin yada seyahat severin seyahatleri süresince yaşadıkları en önemli sorunlardan biriside hava limanı ile konaklayacakları tesis arasındaki transfer sorunudur.

İster havalimanı ile konaklama yeri arasında olsun isterse her hangi bir tur programı nedeni ile transfer olsun zamanında planlanmayan ve aşırı pahalı olan ve  profesyonel hizmet sunmayan  firmalar ile yapılan transfer ve taşımacılık hizmetleri kabusunuz olabilir.

Yüksek fiyatlar ödemek zorunda kalabileceğiniz gibi havalimanında uzun süreler beklemek zorunda kalabilir yada turizm taşımacılığında güvenilir ve mesleğin gerektirdiği yetkinliklere sahip olmayan sürüceler nedeni ile hayati risk dahi yaşabilirsiniz.

İşte bu nedenle;  son dönemde Türkiye’de profesyonel havalimanı transferi ve turizm taşımacılığı hizmeti sunan profesyonel firmaların sayısı her geçen gün artmaktadır.

Biz bu yazımızda siz değerli tatil ve seyahat severler için Türkiye’de ilk kez turizm taşımacılığı ve havalimanı transferi alanında online olarak hizmet veren bitransfer.com’un faaliyetleri hakkında bilgi vereceğiz.

Her biri alanında uzman profesyonel bir ekip  ile koşulsuz müşteri memnuniyetine dayanan kaliteli hizmet anlayışı ile sahada ve yerleşik olarak faaliyetlerini sürdüren  bitransfer.com Turizm taşımacılığı  ve havalimanı transferi alanında Türkiye’de bir ilki gerçekleştirdi.

Kalite ve güvene dayanan online hizmetleri ile her türlü transfer ve turizm taşımacılığı alanında bireysel ve kurumsal işletmeleri en iyi fiyat garantisi ile en  kaliteli hizmetle buluşturan bitransfer.com profesyonel  çözüm ortağınız oluyor.

Firmanın turizm taşımacılığı ve havalimanı transferinde görev alan sürücüler mesleğin gerektirdiği tüm yetkinliklere sahip multidisipliner bir yönetim anlayışı ile görevlerini yerine getirmekte.Yine güvenilir ve  en son teknoloji araçlar ile seyahatinizi konforla buluşturan bitransfer.com konforlu ve güvenli olarak ulaşmak istediğiniz lokasyona zamanında ulaşmanızı sağlıyor.

Böylelikle transferiniz ve ulaşımınız kabusa dönüşmüyor.Koşulsuz müşteri memnuniyetinden asla taviz vermeyen bitransfer.com ile konforlu,güvenli ve zamanında ulaşım hayal değil.

Çok yüksek bir müşteri memnuniyeti oranı yakalayan firmanın internet sitesi bitransfer.com adresinde  aynı zamanda seyahat içerikli yazılara da ulaşabiliyor ve aradığınız tatil yada seyahat hakkında bilgi alabiliyorsunuz.

Sizde bireysel yada kurumsal talepleriniz için en uygun fiyata kaliteli transfer hizmetini Bitransfer`de bulabilirsiniz.
Yorumlar Toplam 0 Yorum Yapılmış
Bu Haber İçin Henüz Yorum Yapılmamış