Firmalar
02-08-2018 13:57
THY Basın Müşavirliğinden yapılan açıklamaya göre, özel yapım bir animasyon olan yeni uçak içi emniyet videosu, "LEGO Movie", "LEGO Batman Movie", "LEGO NINJAGO® Movie" ile tüm dünyada merakla beklenen ve Şubat 2019`da sinemalarda olacak "LEGO Movie 2`nin montaj ekibi tarafından üretildi.

THY`nin Warner Bros. ve Lego iş birliği ile yapılan yeni emniyet filmi bugünden itibaren tüm uçuşlarda ve internet kanallarında yayınlanacak. Şimdiye kadar yapılmış ilk lego emniyet filmi olan videoda, yolcuların uymaları gereken emniyet prosedürleri unutulmaz şarkılar ve danslar eşliğinde eğlenceli ve esprili bir dille anlatılıyor.

THY, uçak içi eğlence sisteminde farklı dillerde yer alan sayısız filmler, televizyon şovları, müzikler ve oyunların yanı sıra yeni emniyet videosuyla da tüm yolcularını bilgilendirirken eğlendirmeyi amaçlıyor.

En küçük film karakterlerini bir araya getiren ilk uçak içi emniyet filmi, adeta THY ve LEGO`nun gelecekteki iş birliklerinin de ipuçlarını veriyor. İş birliği kapsamında "LEGO Movie 2" dünya lansmanı öncesinde yayınlanacak küresel reklam kampanyası, film temalı uçağı ve ikinci bir uçak içi emniyet filmi gibi şaşırtıcı ve eğlendirici aktivasyonları içeriyor.

THY Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı İlker Aycı, emniyeti en üst seviyede tutan küresel bir havayolu olarak, bu film için Warner Bros. ve LEGO Film markalarıyla iş birliği yapmaktan heyecan duyduklarını belirtti.

THY ile Warner Bros`un dünyanın dört bir yanında sevilen, nesilleri ve kültürleri bir araya getiren markalar olduğunu kaydeden Aycı, "Her kuşağa erişebilen eğitici ve eğlendirici temasları ile yeni uçuş güvenliği videomuzu, çocuk ve de yetişkin tüm yolcularımızın keyifle izlemesini diliyoruz." ifadelerini kullandı.
Yorumlar Toplam 0 Yorum Yapılmış
Bu Haber İçin Henüz Yorum Yapılmamış