Firmalar
03-01-2018 13:39
Katar Devleti`nin Ulusal Taşıyıcısı 2017 yılında beklentileri bir kez daha aşarak yeni rotalarını hızla açmaya başladı, uçuş sıklıklarını arttırdı ve ödüllü yeni Birinci Sınıf koltuğu Qsuite`i takdim etti.

Havayolları, Skytrax`in `Yılın Havayolu Şirketi` dahil olmak üzere birden fazla kategoride kazandığı 50`den fazla ödülle rekor kırdıkları bir yılın tadını çıkardı.

Bölgesel çevresinin zorluğuna rağmen, Qatar Airways 2017 yılı boyunca yeni rotalar açmayı hızlandırarak, seferlerini iki katına çıkartarak ve ödüllü yeni Birinci Sınıf koltuğu Qsuite`i lanse ederek beklentilerin üzerinde işler yapmaya devam etti.

Pek çok havayolu şirketinin kısıntılara gittiği böyle bir dönemde, Qatar Airwaysı dünyaya ödüllü, sınıfında en iyi kabinleri, ikram servisi, uçuş eğlenceleri, salonları ve daha fazlası ile zenginleşmeye devam etti.

Qatar Airwaysı Grup CEO’su, Ekselansları Sn. Akbar Al Baker "Bir havayolu şirketi olarak, 20’inci yıldönümümüzü kutladığımız bu yıl bizler için ayrı bir özellik taşıyor.

Başarılarımızın yansımalarına baktığımızda, yolcularımızın tatil veya turistik gezilerinin uçağımıza ayak bastıkları anda başladığını hissetmeleri ile göklerde mükemmellik sağlamaya duyduğumuz bağlılığımızı yineliyoruz. Küresel ağımızı genişletme ve yolcularımızı dünyada arzu ettikleri her yere götürme vaadimizi sürdürüyoruz.”

“Yirmi yıllık çalışmamız sonucunda, başarılarımızla yetinmeyeceğimize, daha fazla yeniliğe doğru devam edeceğimize ve yolcularımızın her birine, hangi sınıfta seyahat ederlerse etsinler, beş yıldızlı bir tecrübe sunacağımıza söz veriyoruz.

Katar Devletine karşı başlatılmış olan yasa dışı ablukaya karşı, herkesi uçağımızda ağırlamaya ve istedikleri yere götürmeye her zamankinden daha fazla istekliyiz.” ifadelerini kullandı.
Yorumlar Toplam 0 Yorum Yapılmış
Bu Haber İçin Henüz Yorum Yapılmamış