Firmalar
04-08-2017 13:20

Kalite anlayışından ödün vermeden; otelsektöründe 30 yılı aşkın tecrübe ile kaliteli otel ekipman ve otel ürünleri üreten Firma Ekipmanları`nda,oteliniz için aradığınız her şeyi bulabiliyorsunuz. 

Ürünlerinin büyük kısmını kendi atölyelerinde imal eden Firma Ekipmanları, ayrıca ilk elden sizzler adına tedarik ettiği diğer ekipman ve hizmetlerle, firmanızın ihtiyaç duyabileceği tüm kalemleri tek elden sorunsuz alabilme imkanını sunuyor. 

30 yıldan fazla deneyime sahip Firma Ekipmanları,tamamen alanında uzman ve otelciliğin içerisinden gelen profesyonel bir kadroya sahip. Bu sayede, tesisinizin en dışından başlayarak ince detaylara kadar size destek verebilecek çözüm ortağınız olacaktır.

Firma Ekipmanları, uygun ürün temininden üretimine,özel ürün taleplerinin tedariğinden danışmanlık,tespit ve destek hizmetine kadar sunduğu geniş yelpaze ile ihtiyaçlarınıza profesyonel çözümler getiriyor.

Bu kadar kapsamlısını bulamazsınız!

Oteliniz adına aradığınız her şeyi bulabileceğiniz Firma Ekipmanları`nda; mutfak ve servis ekipmanlarından temizlik gereç ve malzemelerine,yönlendirme tabelalarından otel odalarında kullanılan buklet ve karşılama ünitelerine, reklam ve tanıtım gereçlerinden laundry ekipman ve malzemelerine kadar bir çok ürün mevcut.

Firma Ekipmanları`nda Yok Yok!

Firma Ekipmanları, mutfak, housekeeping, önbüro, insan kaynakları, F&B, teknik servis, satış- pazarlama vb. gibi bir otelin ihtiyacı olan ürünleri üretiyor veya oteliniz için temin ediyor.

Üretiminin ilk aşamasından başlayıp satış sonrası tüketici desteğine kadar kaliteli hizmet anlayışından asla taviz vermeyen Firma Ekipmanları, oteliniz için aradığınız tüm araç-gereç ve ekipmanları bulmanın en uygun adresi...
Yorumlar Toplam 0 Yorum Yapılmış
Bu Haber İçin Henüz Yorum Yapılmamış