Firmalar
04-10-2017 01:05
Hızlı tesisleşme ve agrasifleşen rekabet koşulları turizm işletmelerini yeni pazarlama yöntemlerine başvurmaya itiyor.

Tanıtım ve pazarlama faaliyetlerinde başarılı olamayan turizm tesisleri iflaslar ile karşı karşıya kalıyor ve zaman içinde yok olup gidiyor.

Peki otelinizi en iyi şekilde nasıl tanıtabilirsiniz?

İnmyholiday turizm işletmelerini Geleceğin Turizm Pazarlama Platformu ile tanıştırıyor.Günümüzde tatil almak isteyen tüketici artık otele dokunabilecek kadar yakın olma arzusunda.

Bu farkındalıkla inmyholiday ,işletmeniz için keşfedilmemiş bir bakış açısı ile yepyeni bir tanıtım hazırlıyor ve tesisinizin marka imajını pekiştiriyor.

Son teknoloji araç ve gereçler ile tamamen işletmenize özel çekimler yapan inmyholiday, 360-VR videolar ve birebir anlatımlar ile tüketicilerin işletmenizin içinde gezmesini sağlıyor. Bu sayede otelinizin tercih edilebilirliği artıyor.

İnmyholiday, işletmenize özel bir sayfa oluşturuyor ve  inmyholiday sosyal ağlarında tesisinize ait hazırlanan tanıtım videosu yayınlanıyor.

Bununla birlikte inmyholiday’de sayfanız ve videolarınız ile ilgili istatistikleri görebiliyor, takipçilerinize  ve müşterilerinize kampanyalarınızı iletebiliyor, etkinliklerinizi yayınlayabiliyorsunuz.

Kısacası , İnmyholiday markalaşmak ve turizmdeki pazar payını büyütmek isteyen tüm turizm işletmeleri için profesyonel çözümler üretiyor.
Yorumlar Toplam 0 Yorum Yapılmış
Bu Haber İçin Henüz Yorum Yapılmamış