Firmalar
05-02-2018 13:12
En uygun fiyata uçak bileti almak yada uygun fiyata otel rezervasyonu yaptırmak veya yüzlerce farklı yurtiçi yada yurtdışı tur seçeneğinden faydalanmak yada araç kiralamak .

Binlerce seçeneğe tek tıkla ulaşmak ve en uygununu seçmek artık mümkün.

Hayatımız her geçen gün daha da dijitalleşiyor.

Dijitalleşmek tüketicilere rahat ve güvenli alış veriş imkanı sunarken diğer yandan da zaman kaybını ortadan kaldırıyor.

Yine tüketiciler hizmet yada ürün alırken binlerce seçenek arasından kendileri için en uygun seçenekleri en uygun fiyata bulabilmekteler.

Turizm sektörü de bu değişimden payını almakta..

Tatil yapmak veya seyahate çıkmak isteyen tüketiciler  otel rezervasyonundan tur programlarına,en uygun ve en ucuz uçak biletinden araç kiralama hizmetine  kadar tüm gereksinimlerini dijital kanallar üzerinden karşılayabilmekteler.

Tabi burada güvenilir ve güçlü altyapıya sahip dijital kanallar kullanmak çok önemli.Aksi durumlarda tüketiciler mağdur olabilmekte ve muhatap bulamamaktalar.

Türkiye’de dijital seyahat kanalları denince akla ilk gelen firma seyahatim.com.

Seyahatim.com geniş ürün ve hizmet  yelpazesi,  güvenilir teknik alt yapısı ve her biri alanında uzman tecrübeli profesyonellerden oluşan kadrosu ile Türkiye’nin en kapsamlı seyahat arama sitesi olarak hizmet sunuyor.

Seyahatim.com ile farklı firmalara ait tüm uçak biletlerini tek adreste kıyaslayabiliyor ve  en uygun fiyata uçak bileti alabiliyorsunuz.

Otel rezervasyonundan araç kiralama hizmetine ,yurtiçi ve yurtdışı tur paketlerinden uçak biletlerine bir çok hizmete tıkla ulaşabildiğiniz seyahatim.com  profesyonel çözüm ortağınız oluyor.

Seyahatim.com  seyahat acentelerinden tur operatörlerine uzanan geniş bir ürün ve hizmet yelpazesinde paket turları,konaklama alternatiflerini, uygun fiyatlı uçak biletlerini,otelleri,kiralık araç seçeneklerini en pratik şekilde tüketicilere sunuyor.

Kurulduğu günden bugüne koşulsuz müşteri memnuniyetine dayanan kaliteli hizmet anlayışı ile rakiplerinden farklılaşan  ve “ hizmette kalite ve güven” mottosu ile faaliyetlerini sürdüren Türkiye’nin lider seyahat arama motoru seyahatim.com on binlere tatilci ve seyahat  severin tercihi oldu.

Yüksek bir müşteri memnuniyeti yüzdesi yakalayan firmanın Pazar payı her geçen gün daha da artıyor.

Sizde uçak biletini en uygun fiyata almak ,yüzlerce farklı yurtiçi veya yurtdışı tur seçeneğine ulaşmak,uygun fiyatlı otel rezervasyonu yaptırmak  yada araç kiralamak isteyenlerdenseniz;  binlerce seçeneği tek tıkla hizmetinize sunan seyahatim.com ‘u tercih etmelisiniz.
Yorumlar Toplam 0 Yorum Yapılmış
Bu Haber İçin Henüz Yorum Yapılmamış