Firmalar
06-01-2018 12:12
Airbus`ın en yeni geniş gövdeli uçağı olan A350-900`ler için imzalar, THY Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı M. İlker Aycı ve Airbus CEO`su Tom Enders tarafından Paris`teki Élysée Sarayı`nda atıldı.

THY`den yapılan açıklamaya göre, Airbus`ın en yeni geniş gövdeli uçağı olan A350-900`ler için imzalar, Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Fransa Cumhurbaşkanı Macron`un huzurunda düzenlenen törenle, Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı M. İlker Aycı ve Airbus Üst Yöneticisi (CEO) Tom Enders tarafından Paris`teki Elysee Sarayı`nda atıldı.

Aycı, "Bugün burada imza altına aldığımız üzere, Airbus`ın en yeni geniş gövdeli modellerini filomuza katmak adına görüşmeler yapma ve sonuçlandırma hususunda karşılıklı iyi niyetimizi beyan ettik" değerlendirmesini yaptı.
Aycı, dünyada en fazla ülkeye uçan havayolu şirketi olarak, yeni uluslararası noktalarla uçuş ağlarını daha da geliştirmenin öncelikli hedefleri olduğunu belirtti.
A350 XWB, en son aerodinamik tasarım, karbon fiber gövde ve kanatlar artı yeni yakıt tasarrufu sunan Rolls-Royce motorlara sahip. Son teknolojilerle birlikte, yakıt kullanımında ve emisyonda yüzde 25 tasarrufun yanı sıra önemli oranda düşük bakım maliyetleri ile operasyonel verimlilik sunuyor.

A350 XWB, Airspace kabini ile kabin genişliğinin yanı sıra sessizlik, tasarım ve kabin içi hizmetlere getirdiği yeni standartlarla son derece konforlu bir uçuş deneyimi sağlıyor.Yorumlar Toplam 0 Yorum Yapılmış
Bu Haber İçin Henüz Yorum Yapılmamış