Firmalar
06-02-2018 11:34
Günümüzde işletmelerin satışlarını arttırarak daha çok gelir elde etmesi, tanıtım ve pazarlama faaliyetlerinin ne kadar iyi olduğu ile alakalıdır.

Pazardan daha çok pay almak isteyen işletmeler ürünlerini ve hizmetlerini hedef kitlelerine duyurmak ve iyi anlatmak zorundalar.

Bu nedenle, işletmelerin kendilerini hedef kitlelerine iyi anlattıkları profesyonel tanıtım filmleri, reklam filmleri ve PR çalışmaları işletmeler için zorunlu hale gelmiştir.

İyi bir PR çalışması,kaliteli bir tanıtım yada reklam filmi veya organizasyonlar ile hedef kitlenize ulaşabilir ve gelirlerinizi arttırabilirsiniz.

‘’Peki,tüm bu süreçlerde profesyonel çözüm ortağı olacak kaliteli bir firmaya nasıl ulaşabilirim ? ‘’ diyenlerdensiniz ; Sizlere Öznur Çaylak Film şirketini tavsiye ediyoruz.

Öznur Çaylak Film, cast ajans olarak yola çıktığı profesyonel iş yaşamında 15 yılı aşan bilgi,birikim ve tecrübesi ile tanıtım ve reklam filmleri çekiminde ,PR çalışmalarınızda ve düzenleyeceğiniz organizasyonlarınızda profesyonel çözüm ortağınız oluyor.

Her biri alanında profesyonel bir ekip ile koşulsuz müşteri memnuniyetine dayanan bir hizmet anlayışı ile faaliyetlerini sürdüren Öznur Çaylak Film, tanıtım ve reklam filmleri, uzun ve kısa metraj film çalışmaları, TV programları, konser ve etkinlik organizasyonları gibi alanlarda hizmetlerini sürdürüyor.

İyi ve kaliteli tanıtım filmleri çeken Firma aynı zamanda müşterileri için reklam filmide çekiyor.

Yine, Öznur Çaylak Film,düzenleyeceğiniz organizasyonlarınız ve etkinliklerinizde kusursuz organizasyona  imza atmak ve en özel anlarınızı unutulmaz kılmak için sizin için her şeyi düşünüyor.Size sadece o anın keyfini sürmek düşüyor.

Bugüne kadar bir çok firmanın tanıtım faaliyetlerini ve organizasyonlarını üstlenen Öznur Çaylak Film yüksek bir müşteri memnuniyeti sağlamış.

Sizde , tanıtım ve reklam Filmleri,konser organizasyonları,uzun ve kısa metraj film çalışmaları ve PR çalışmalarınıza profesyonel bir el değsin istiyorsanız Öznur Çaylak Film tam size göre...

İletişim:
Tel: 0850 802 4916 
oznurcaylakfilmyapim@outlook.com
Eğitim mah. Adım sk. KGM İş Merkezi 
No:7 Kat:1/3 
Kadıköy/İstanbulYorumlar Toplam 0 Yorum Yapılmış
Bu Haber İçin Henüz Yorum Yapılmamış