Firmalar
09-05-2018 16:10
Kalifiye personel sorunu yaşayan oteller için önemi bir haberimiz var.

Ülkemizde turizm sektörü her geçen gün gelişimini hızla sürdürüyor.Bu gelişim tamamen emek yoğun olan ve insan gücüne dayanan turistik tesislerde nitelikli personel ihtiyacını da arttırıyor.

Hizmet kalitesinde ön plana çıkmak isteyen ve çalışan maliyetlerini minimize etmek isteyen oteller nitelikli personeller ile çalışmak istiyorlar.

Herkesin nitelikli işgücü istihdam etmek istemesi sektörde kalifiye personel sorununu doğuruyor.

Bu nedenle turistik tesislerin yaşadığı sorunların başında kalifiye personel sorunu geliyor.Kalifiye personel bulamayan işletmeler nitelikli olmayan çalışanlar ile çalışarak büyük maliyet yükü ile karşılaştıkları gibi hizmet kaliteleri de düşüyor.

Peki, turistik tesisler işin niteliklerine uygun kalifiye personelleri en uygun maliyetler ile en iyi koşullarda nasıl bulabilirler ?

Her ne kadar Turizm sektöründe yaşanan personel sorunundan  yola çıkarak oteller için personel destek hizmeti sunan firmalar türemişse de gerçekten otellere personel tedarik hizmeti sunan kaliteli ve güvenilir firmaların sayısı bir elin parmaklarını geçmiyor.

İşte bu noktada , Anka Personel Destek Hizmetleri Alanya merkezli olarak faaliyetlerini sürdüren ve turistik tesislere kaliteli personel tedarik hizmeti sunan firmalardan birisi olarak karşımıza çıkıyor.

Her biri alanında uzman profesyonellerden oluşan kadrosu ile  otellere dönemsel veya kadrolu personel temin eden  Anka Personel Destek Hizmetleri  turistik işletmeler için profesyonel çözüm ortağı olarak işletmelerin yükünü hafifletiyor.

Anka Personel Destek Hizmetleri işe alacağı personeli etik ve ahlaki değerleri olan kalifiye personeller arasından seçmekte. İstihdam edeceği adaylara yüklenici işverenliğini üstlendiği oteller ile ilgili detaylı bilgiler vermekte ve aday yetkinliklerinin işin niteliği ile olan ilişkisini analiz etmekte.

Bu profesyonel yaklaşımın sonucu olarak; Anka Personel Destek Hizmetleri,personel ve turistik tesisler arasında sadakata,güvene ve kaliteye dayanan  bir iş ilişkisi oluşmakta.

Tamamen iş ortaklarının memnuniyetine yönelik olarak  hizmetlerini sürdüren Anka Personel Destek Hizmetleri ile oteller dönemsel olarak ta personel temin edebilmekteler.İster sürekli, isterse dönemsel olsun oteller için nitelikli işgücü temin eden Anka Personel Destek Hizmetleri ile turistik işletmeler maliyetleri artmadan nitelikli işgücü bulabiliyor ve hizmet kalitesinden ödün vermeden faaliyetlerini sürdürüyor.

Nitekim ,kadrolu personel ile dönemsel  personelin doğru bileşimini harmanlayan oteller, çok yönlü bir kazanç elde etmekte, operasyonel esneklik kazanmakta ve gereksiz istihdam yükü altında ezilmekten kurtulmaktalar.

Her koşulda iş ortaklarının yararına gözeten Anka Personel Destek Hizmetleri ile çalışanlar aradıkları işe  kavuşurken işverenler ise aradıkları nitelikli çalışanları bulabiliyorlar.

İster dönemsel  isterse sürekli olsun otelinizin ihtiyaç duyduğu  tüm kalifiye personel ihtiyacı için sizi Anka Personel Destek Hizmetleri’ne davet ediyoruz.

İletişim: 

Tel:+90 507 988 91 22 
Tel:+90 543 414 35 44

E posta: anka.ik@hotmail.com

  
Yorumlar Toplam 0 Yorum Yapılmış
Bu Haber İçin Henüz Yorum Yapılmamış