Firmalar
10-07-2018 12:32
Hindistan`daki Turizm temalı fuarların neredeyse tamamında imzası bulunan , düzenli bir şekilde Hindistan`ın sekiz ayrı noktasında B2B WORKSHOP etkinliği düzenleyen ve bugüne dek 5000`e yakın Hintli acenteyi Fam TRIP yaparak portföyüne katan TravelShop Turkey başarılı çalışmaları ile Türk Turizminin gururu olmayı sürdürüyor.

Firma sayıları otuz bine  varan seyahat acentalarıyla birlikte Hint temalı düğünler, incentive guruplar ve kültürel içerikli turlardan oluşan geniş  yelpazedeki hizmet çeşitliliği  ile Ülkemiz Turizmine büyük katkılarda bulunuyor.

TravelShop Turkey’in Hindistan pazarındaki yüksek  iş kapasitesi ve Hint pazarı müşterisine yönelik operasyonlarını kalite ve maksimum müşteri memnuniyeti odaklı  gerçekleştirmesi  firmayı Hindistan’da  güvenilir,alanında lider ve otorite sahibi güçlü bir marka haline getirmiş.

Travel Shop  Turkey’in Ülkemizin tanıtımına ve  Türkiye’nin  özellikle Hindistan’da daha popüler bile Ülke haline gelmesi amacı ile yaptığı çalışmalar, Hintlilerin incentive & düğün ve tatil destinasyonu tercihlerini Türkiye’den yana yapmalarında rol oynamış  ve 2018 Temmuz itibariyle iş hacmi doruk noktasına ulaşmıştır.

İşte başarı hikayesi

Travel Shop Turkey  dört  yıl gibi uzun bir süredir devam eden çalışmalar sonucunda Hindistan’ın  ikinci , dünyanın da yirmi sekizinci  en zengin ve en prestijli ilaç şirketini kurumsal etkinliklerinde Türkiye’yi tercih etmeleri hususunda ikna ederek 11-18 Temmuz tarihleri arasındaki geniş kapsamlı etkinlikleri için destinasyon olarak İstanbul’da karar kılmalarını sağladı.

Firmanın en başarılı personellerininde ödüllendirileceği 3500’den fazla çalışanına yönelik kurumsal etkinlikler programı TravelShop Turkey liderliğinde İstanbul’da organize edilecek.

10 milyon doları aşan bütçesiyle ülkemize de ciddi bir döviz girdisi sağlayacak olan bu etkinliğin ana unsuru olan “Ödül Töreni” Grand Cevahir’de gerçekleşecek.

Etkinlik konaklamaları için; Çırağan Palace, Renaissance Polat, Hyatt Regency, Sheraton Ataköy, Hilton Bakırköy, Wyndham Old City, Grand Hyatt ve Marriott Şişli otelleri gibi dünya çapında prestij sahibi zincir oteller tercih edildi.

Etkinlikler kapsamında Topkapı Sarayı, Sultanahmet Camii, Ayasofya Müzesi, Antik Hipodrom gibi tarihi alanlar dışında Grand Bazaar, Çamlıca Tepesi, Yarımada Tekne Turları, Büyükada  gibi İstanbul’un tarihi ve turistik yerleri gezilecek ve konuklar için eğlenceli aktiviteler düzenlenecek.

Bu önemli organizasyon, 250 kişilik bir personel gurubu ve Hindistan’dan gelecek aşçıların da desteğiyle eşsiz bir etkinliğe dönüşecek.

TravelShop Turkey Genel Müdürü Murtaza Kalender etkinlik ile ilgili yaptığı değerlendirmede ; 

“Türkiye  ekonomisine büyük girdi sağlayacak bu denli büyük bir etkinliği Türkiye’ye getirmenin haklı gururunun yaşıyoruz.

Amacımız; Hindistan pazarında ülkemizi daha ileri götürerek 30 milyon kişi kapasiteye sahip olan Hindistan Turizm Pazarından 2023 yılı itibariyle en az 2 milyon kişiyi Türkiye’ye getirmek.

Hindistan pazarının Türk turizmi için itici güç olacağı kesin. Yield çalışmalarında Turizm marketlerinin çeşitlendirilmesi noktasında Hindistan pazarı önemli rol üstlenebilir.

Bu doğrultuda çalışmalarımız her geçen gün daha da hızlı ve istikralı bir şekilde devam etmekte.” İfadelerini kullandı.
Yorumlar Toplam 0 Yorum Yapılmış
Bu Haber İçin Henüz Yorum Yapılmamış