Firmalar
12-09-2017 11:29
Antalya`da faaliyet gösteren Kırtay Organizasyon sahibi Cemil KIRTAY Antalya`da güçlü bir firma olma yolunda ilerlediklerini ve bunun gururunu yaşadıklarını; Aile şirketi olarak kardeşi Celil KIRTAY ile birlikte daha doğru adımlar atacaklarını belirtti.

Çalışanlarına verdiği önem nedeni ile alanında farklılaşan ve sektörün en başarılı firmalarından birisi olarak markalaşan Kırtay Organizasyon Yönetim Kurulu Başkanı Cemil Kırtay yaptığı açıklamada ;

"Biz her türlü kurum ve kuruluşa  ekstra personel hizmeti veren bir kuruluşuz .Bizim için aile ne kadar önemli ise, birlikte çalıştığımız personellerimizde aynı öneme sahiptir.

Çalışanlarımızın hepsi birbirinden değerli ve şirketimiz için oldukça önemlidir.

Kardeşim Celil KIRTAY ile birlikte şirketimizin büyümesi, gelişmesi ve aynı zamanda Antalya ve çevre bölgelerde faaliyetlerimizi sürdürüp, doğru adımlarla ilerlemek  temel hedefimiz olmuştur.

Kendisine aramıza hoş geldin der başarılar dilerim.

Sektörde faaliyet gösterirken destek aldığımız çok değerli bir büyüğümüzün olması ve tecrübe açısından bizleri yönlendirmesi ve firmamızda etkin rol oynaması adına Tayfun PIRPIR Bey’e çok teşekkür ederiz." ifadelerini kullandı.

 
Yorumlar Toplam 0 Yorum Yapılmış
Bu Haber İçin Henüz Yorum Yapılmamış