Firmalar
13-06-2018 13:18
Seyahat etmek ve seyahat ederken farklı gezi rotalarını keşfetmek,farklı kültürleri öğrenmek isteyenlerin tüm bunları çok uygun maliyetlerde yapabilecekleri yeni tutkusu otostop kültürü hakkında hiç bilmediklerinizi sizler için gündeme taşıyoruz.

Otostop ile seyahat kültürü her ne kadar Avrupa’da çok yaygın ise de Türkiye’de yeni yeni gelişmeye başladı.

Henüz Türkiye için çok yeni olmasına rağmen her geçen gün hızla gelişen otostop ile seyahat kültürü dayanışmayı,keşfetmeyi ve öğrenmeyi seven seyahat severlerin bu akıma katılmasına sebep oluyor.

Nitekim ,önyargılarından kurtularak otostop ile seyahat edenlerin sayısı Türkiye’de hatrı sayılır rakamlara ulaştı.

Otostop kültürü sanılanın aksine dayanışmayı ve yeni keşifler yapmayı hedefliyor.

Macera  severlere  ucuz seyahat imkanı da sunan  bu şekilde seyahat aslında son derece elit ve eğitim seviyesi yüksek bir kitle tarafından tercih edilmekte.Kullanıcı profili açısından değerlendirildiğinde sistem son derece güvenli.

Otostop ile seyahat etmek seyahat severler için bir çok avantaj sunuyor.Bu şekilde seyahat ederek yolculuklarını paylaşanlar hem sosyalleşiyor hem yeni gezi rotalarını keşfediyor hemde dayanışma sonucu maliyetlerini  düşürüyorlar.

Güvenli yolculuk paylaşımı yapılarak yapılan seyahatlere artan ilginin sonucu bu alanda hizmet veren ve online kanallar ile seyahat severleri bir araya getiren uygulamaların sayısı arttı.Non Stop Otostop bu alanda hizmet sunan  keşfetmeyi, öğrenmeyi ve yolculuklarını paylaşarak maliyetlerini düşürmek isteyen kullanıcıları aynı platformda buluşturan kalite odaklı markalardan birisi.

Her biri alanında uzman profesyonel kadrosu ile Türkiye’de otostop kültürünün geliştirilmesine yönelik olarak faaliyetleri sürdüren Non Stop Otostop aynı zamanda grup gezileri ilede kullanıcılarına farklı gezi rotalarında bambaşka bir deneyim yaşatıyor.

Sizde daha özgür olmak, keşfetmek, gezmek,öğrenmek ve seyahatinizi daha ucuza yapmak istiyorsanız; Non Stop Otostop instagram hesabına giriş yaparak keşfetmeye başlayabilirsiniz.
Yorumlar Toplam 0 Yorum Yapılmış
Bu Haber İçin Henüz Yorum Yapılmamış