Firmalar
14-02-2018 11:46
Türk Hava Yolları, Güney Kore`de yapılan PyeongChang Olimpik Kış Oyunları`na sponsor oldu. THY, Eurosport`la yaptığı anlaşma ile milyonlarca spor meraklısına ulaşabilecek.

İş birliği kapsamında, Türk Hava Yolları`nın televizyon reklamları, Güney Kore`de gerçekleşen PyeongChang 2018`de sergilenen açılış ve kapanış törenleri, canlı yayınlar, özetler, tekrarlar ve günlük haber bültenleri kapsamında 48 farklı pazardaki Eurosport ekranlarında gösterilecek.

Türk Hava Yolları`nı Eurosport`un Oyunlar kapsamındaki özel havayolu sponsoru konumuna getiren bu ortaklık, küresel taşıyıcının uzun süredir devam eden premium spor etkinlikleri ile olan ilişkisini uzatıyor.

Ortaklık, Türk Hava Yolları`na Eurosport`un Olimpiyatların Avrupa’daki evi olarak Oyunların yayınladığı geniş alanda önemli bir konum sağlıyor. 900 saatlik canlı çekimler de dahil olmak üzere, toplamda 4000 saatin üzerinde 100 karşılaşmayı içerecek PyeongChang 2018, her dakikası, her sporcusu ve her oyunu ile Eurosport Player`dan izlenebilen, Avrupa`daki ilk tam dijital olimpiyat oyunları olacak.

Eurosport & Discovery Networks International, Reklamveren Ortaklıkları Genel Müdürü Jonathan Davies, "Olimpiyat Kış Oyunları’ndaki kapsamlı yayınımızın havayolu sponsoru olarak Türk Hava Yolları ile anlaşmış olmaktan mutluluk duyuyoruz. Türk Hava Yolları, Eurosport ile ortaklık kurarak, sporla uzun süredir devam eden ilişkisini bu kez de 48 Avrupa pazarındaki milyonlarca tutkulu taraftar ile paylaşacak” dedi.

Türk Hava Yolları`nın Kurumsal İletişim Başkanı Seda Kalyoncu ise, “Eurosport’la ortaklığımız çerçevesinde PyeongChang 2018 Olimpiyat Kış Oyunları ile ses getirecek olmaktan heyecan duyuyoruz. Türk Hava Yolları`nı Eurosport`un kapsama alanına dâhil etmek suretiyle Avrupa çapında gerçekleştirdiğimiz bu iş birliği, Avrupa`nın en önemli havayollarından birini temsil eden markamızla büyük bir uyum sergiliyor” diye konuştu.
Yorumlar Toplam 0 Yorum Yapılmış
Bu Haber İçin Henüz Yorum Yapılmamış