Firmalar
15-12-2018 09:51
``Gidemediğin yer senin değildir.`` Ne kadar da güzel bir söz !

Son 10 yılda hava ulaşımının ve havalimanı sayısının artmasına rağmen otobüs seyahatleri hala bir çok insan tarafından tercih edilmekte.

Özellikle keşfetme ve yeni yerler görme arzusunu kaybetmeyen seyahat severler hala konforlu otobüs seferlerini tercih etmekteler.

Bir uçak kabininin içinde daracık koltuklara sıkışmak istemeyen,gezip & görerek, her sabah başka bir şehrin,kasabanın veya köyün sabahında yeni keşfe gözlerini açmak isteyen seyahat severlerin tercihi rahat ve konforlu otobüs yolculuklarını her yıl milyonlarca insan tercih ediyor.

Gün geçtikçe her gün daha da konforlu hale gelen otobüsler, yolcularına geniş ve rahat oturma alanları ,zengin ikram seçenekleri,internet,gazete vb. olanakları ile havayolları şirketleri ile yarışır kalitede hizmet sunuyor.

İster kitabınızı okuyun,isterseniz internette sörf yapın,isterseniz keyifli bir film izlerken içeceğinizi yudumlayın yada gözlerinizi yeni manzaralara dört açın.

Hepsi otobüs seyahatleri ile mümkün.

Peki en uygun otobüs biletine ve en  iyi otobüs firmasına nasıl ulaşacaksınız ?

Alternatif otobüs bileti seçeneklerini tüketicilerin karşısına tek ekranda getiren  ve en uygun otobüs biletini  bulmanızı sağlayan Onlinebilet.com artık sizi bilet almak için otobüs terminaline yada  otobüs firmasının acentasına gitmekten kurtarıyor.

Kullanıcılarına birçok avantaj sunan Onlinebilet.com’u tercih eden tüketiciler gidecekleri yere sefer düzenleyen firmaları tek bir sayfada görüntüleyip, bunların arasında karşılaştırma yaptıktan sonra kendilerine en uygun otobüs biletini seçebilmekteler.

Böylece Tüketiciler , tüm firmaların sayfalarını gezmek zorunda kalmayıp, aynı sayfada her firmanın bilet fiyatını ve sefer detaylarını görebilmekte, hiçbir komisyon ödemeden biletlerini kolayca satın alabilmekteler.

Koşulsuz müşteri memnuniyetine dayanan kaliteli hizmet anlayışı ile 5000’in üzerinde güzergaha sefer seçeneği sunan Onlinebilet.com sitesine girip Nereden ve Nereye kısmına  seyahat edeceğiniz tarihi,kalkış yerinizi ve gideceğiniz yeri yazmanız yeterli.

Örneğin; İstanbul Esenler Otogarı`ndan Trabzon`a gideceksiniz.Nereden kısmına İstanbul, Nereye kısmına ise Trabzon yazıp tarihinizi seçtiğinizde onlinebilet.com sizin için en uygun sefer seçeneklerini tek ekrana getiriyor.

Geri kalan her şeyi Onlinebilet.com sizin için yapıyor ve güzergahınıza sefer yapan tüm alternatif seçenekleri kaşınıza getiriyor.

Size sadece seçmek kalıyor.

Sadece birkaç dakikada güvenli bir şekilde, yerinizden dahi kalkmadan biletinizi satın almış olacaksınız.

Onlarca site arasında dolanıp durmaya, ‘’ Acaba bilet almak için otobüs terminaline mi gitsem ?’’ ,`` Yüzlerce otobüs yazahanesi içinde en uygun otobüs firmasını bulup en uygun otobüs biletin nasıl alacağım? `` sorularına son.

Çünkü ; Artık Onlinebilet.com var.
Yorumlar Toplam 0 Yorum Yapılmış
Bu Haber İçin Henüz Yorum Yapılmamış