Firmalar
16-07-2018 14:41
Dünya turizmindeki gelişim ve değişen tüketici eğilimleri online seyahat pazarının da gelişimine neden oluyor.

Artık uçak bileti teminden otel rezervasyonuna, tur satışlarından araç kiralamaya kadar bir çok süreç dijital olarak yürümekte.

Günümüzde artık zamandan ve mekandan tasarruf etmek isteyen seyahat severler ve tatilciler otel rezervasyonu yaptırırken, uçak bileti ve otobüs bileti alırken online kanalları kullanmaktalar.

Bu online kanallar ile kolay ve pratik olarak tatilleri ve seyahatleri için gerekli olan tüm ihtiyaçlarını giderebilen ve tatil planlamalarını zaman kaybetmeden kolay ve güvenilir olarak yapabilen tüketiciler binlerce tatil ve uçak bileti seçeneğine tek ekranda ulaşabilmekte ve kendileri için en uygun ürünü seçebilmekteler.

Bu nedenle, tüketiciler için büyük kolaylık sunan online kanallara ilgi her geçen gün artıyor ve tüketici eğilimleri bu yönde değişiyor.Her geçen gün daha çok tatilcinin ve seyahat severin tatil ve seyahat planlamalarını online satış kanalları üzerinden yaptığına tanık oluyoruz.

Bu noktada çok geniş bir ürün yelpazesinde kaliteli ve güvenli hizmet sunan geniş kapsamlı online satış kanallarının önemi ön plana çıkıyor.

Tüketiciler online satış kanalları tercihlerinde bir takım noktalara dikkat etmeliler. 

Peki tüketiciler nelere dikkat etmeli  ?

-Online seyahat sitesi güvenli hizmet sunuyor mu ?

-Firmanın ürün yelpazesi ne kadar geniş ve firma kaliteli hizmet sunuyor mu ?

-Hizmet alacağınız online seyahat sitesinin online seyahat pazarındaki marka imajı ne kadar güçlü ?

-Firma uygun fiyatlar ile en iyi ürün seçeneklerini tüketicinin karşısına tek tıkla getiriyor mu ?

İşte su sorulara cevap aradığınızda kaliteli bir online satış sitesine ulaşabiliyorsunuz.

Her ne kadar online seyahat pazarı gelişmekte olsa da yaptığımız pazar araştırmaları sonucu, geniş ürün ve hizmet seçeneklerini  tek tıkla müşterilerin karşısına getiren ve güvenli alış veriş imkanı sunan marka imajı gelişmiş seyahat sitelerinin sayısı malesef bir elin parmaklarını geçmiyor.

Peki tüketiciler için ne öneriyoruz ?

Henüz tatilini veya seyahatini  planlamayan tatilcilere ve seyahat severlere kaliteli hizmet, güvenli online alışveriş ve geniş ürün yelpazesi ile Türkiye’nin en geniş kapsamlı seyahat sitesi olarak markalaşan seyahatim.com’u tavsiye ediyoruz.

Seyahatim.com geniş ürün ve hizmet  yelpazesi, güvenilir dijital alt yapısı ve her biri alanında uzman tecrübeli profesyonellerden oluşan ekibi ile Türkiye’nin en kapsamlı seyahat arama sitesi olarak hizmet sunuyor.

Tüketiciler seyahatim.com ile farklı firmalara ait tüm uçak biletlerini tek adreste kıyaslayabiliyor ve  en uygun fiyata uçak bileti alabiliyorlar.

Otel rezervasyonundan araç kiralamaya, yurtiçi ve yurtdışı tur paketlerinden en uygun fiyatlı uçak biletlerine kadar  bir çok seçeneği tek tıkla tıkla tüketicilerin hizmetine sunan seyahatim.com kısa sürede tatilcilerin ve seyahat severlerin birinci tercihi olmayı başardı.

Firma, koşulsuz müşteri memnuniyetine dayandırdığı kaliteli hizmet anlayışı ile rakiplerinden farklılaşıyor.

Uçak biletini ucuza almak isteyen, yüzlerce farklı yurtiçi veya yurtdışı tur seçeneğine ulaşmak, uygun fiyatlı otel rezervasyonu yaptırmak yada  uygun fiyatlar ile araç kiralamak isteyen tüm tatilcilere ve seyahat severlere binlerce seçeneği tek tıkla sunan seyahatim.com ‘u öneriyoruz.
Yorumlar Toplam 0 Yorum Yapılmış
Bu Haber İçin Henüz Yorum Yapılmamış