Firmalar
17-07-2018 14:04
Türkiye`de son dönemlerde bahçe, balkon, veranda gibi açık alanların keyfini dört mevsim yaşamak isteyenler kış bahçesi yaptırmaya başladı.

Yazın keyfini sürdüğünüz bahçe,teras, balkon veya verandanız varsa, bu keyfi kış aylarında da sürdürebiliyorsunuz.

İstediğiniz gibi dekore edebileceğiniz kış bahçenizi çiçekler ve birbirinden güzel dekoratif ürünler ile  bir cennete dönüştürebilir ve  misafirlerinizi daha nezih ve açık alanda ağırlayabilirsiniz.

Otel,restaurant,cafe vb. yiyecek içecek işletmeleride müşterilerinin çok talep etmesi nedeni ile kış bahçesi yaptırmaktalar.

Çünkü;artık müşterilerin bir çoğu kapalı alanlara tıkanıp kalmak istemiyor.

Kış bahçelerinin sunduğu avantajlar, kış bahçelerini  açık alanların keyfini dört mevsim yaşamak isteyenler için vazgeçilmez kılmakta.

Yapı sektöründeki son teknolojik gelişmeler kış bahçelerinde ısınma sorununu ortadan kaldırırken ,kış bahçelerinin açılabilir ve kapanabilir olarak isteğe göre tasarlanmasını mümkün kılıyor.Kış aylarında kullanamadığınız bahçe, balkon, teras ya da verandanızı çatı ve pencere sistemleriyle kapatarak bir kış bahçesi yaptırabilirsiniz.

Bu opsiyonel çeşitlilik kış bahçenizi yılın dört mevsimi kullanılabilir kılmakta.

Peki, şöyle kaliteli bir kış bahçesine en uygun fiyata nasıl sahip olabilirsiniz ?

Bu sorunuza kış bahçesi modelleri konusunda çok geniş bir yelpazede hizmet sunan , kaliteli hizmeti ve uygun kış bahçesi fiyatları ile rakiplerinden farklılaşan ve koşulsuz müşteri memnuniyetinden asla taviz vermeyen  Kasva Yapı Mimarlık’ı  tavsiye ederek cevap veriyoruz.

Kasva Yapı Mimarlık her biri alanında uzman profesyonel kadrosu ile  otellere, restaurantlara, kafelere ve özel konut sahibi müşterilerine kış bahçesi modellerini en uygun fiyat garantisi ile sunuyor.

Yüksek müşteri memnuniyetine sahip olan Kasva Yapı Mimarlık ile sizde gönül rahatlığı ile terasınıza, verandanıza,bahçenize,balkonunuza yada cafe veya restaurantınıza kış bahçesi yaptırabilirsiniz.Üstelik kış bahçesi fiyatları çok uygun.

Alanınız küçük yada büyük ne kadar olursa olsun Kasva Yapı Mimarlık ile istediğiniz gibi bir kış bahçesi yaptırabilirsiniz.

Kış bahçesi ile müşterilerinize daha nezih bir ortamda açık alan keyfini yaşatarak tercih edilirliğinizi ve gelirlerinizi arttırabilir,misafirleriniz ile açık alanda çay ve kahve keyfinizi dört mevsim sürdürebilirsiniz.

Her biri bir birinden güzel kış bahçesi modelleri ile zerafetinize zerafet keyfinize dört mevsim keyif katın.
Yorumlar Toplam 0 Yorum Yapılmış
Bu Haber İçin Henüz Yorum Yapılmamış