Firmalar
17-09-2018 13:20
Türkiye`de SPA sektörü hızla gelişiyor.

Tazelenmek, yenilenmek ve sağlık bulmak isteyen tüketiciler günümüzde iyi ve kaliteli SPA hizmeti veren otelleri, sağlıklı yaşam merkezlerini ve şehir SPA `larını tercih etmekteler.

Tüketici tercihlerindeki eğilim ve SPA hizmetine olan talebin giderek artması sektörün hızla büyümesine neden oluyor.

İşte bu nedenle, profesyonel SPA işletmeciliği her geçen gün daha önemli hale geliyor.

SPA Luxury; profesyonel SPA işletmeciliği konusunda kaliteden ve müşteri memnuniyetinden taviz vermeyen hizmet anlayışı ile önemli otel grupları, sağlıklı yaşam merkezleri ve şehirlerde faaliyet gösteren SPA işletmeleri için profesyonel çözüm ortağı oluyor.

SPA işletmeciliğinde Lüksü ve kaliteyi partnerleri için tekrar tanımlayan SPA Luxury; 20 yılı aşan tecrübesi ile sektörde SPA ekipmanları konusunda lider olan Cansu Kozmetik & SPA Edition şirketler grubunun bir kuruluşu.

Firma halen dünyanın önde gelen lüks otel markaları için SPA & Fitness danışmanlığı, tedarik ve işletme yönetimi gibi konularda profesyonel danışmanlık hizmeti veriyor.

SPA Luxury, Spa işletmeleri için proje aşamasından işletmenin faaliyete alınmasına, mevcut operasyonların iyileştirilmesinden yenileme çalışmalarına kadar operasyonun her sürecinde her biri alanında uzman profesyonellerden oluşan kadrosu ile profesyonel çözümler üretiyor.

Otellerin SPA & Wellnes merkezlerinin daha verimli ve profesyonel bir şekilde yönetilmesi için kapsamlı bir iş planı ile kurgulanması, personel işe alımı ve oryantasyonu, kadro kurma ve eğitim konularında da profesyonel çözümler sunan SPA Luxury; SPA markalarının iş hedeflerini göz önünde bulundurarak işletmelerinin uzun vadede performansını en üst düzeye çıkaran, yenilikçi deneyimler sunan, hizmet kalitesinin en yüksek standartlara ulaşmasını sağlayan gerçekçi çözümler üreterek SPA işletmesinin sorunsuz kurgulanmasını sağlıyor.

SPA Luxury bir Spa işetmesinin ihtiyacı olan her türlü ürünü uygun maliyet ile tedarik ediyor, ıslak alan projelendirme ve uygulama ile mevcut SPA tesislerini profesyonel işletmeciliğe hazır hale getiriyor.

SPA Luxury, Projelendirme ve fizibilite çalışması, Proje takibi, Açılış öncesi destek, Açılış sonrası operasyon desteği, Misafir memnuniyetini ölçen SPA denetim standartlarından istenilen skorlara ulaştırılması , Spa Terapi ve Resepsiyon Eğitimleri, Terapist ve Resepsiyonist İnsan Kaynakları, SPA Müdürü için özel eğitimler, ,Bütçe Geliştirme, Promosyon Çalışmaları, düşük maliyetli kaliteli ürün tedariği, Kişisel Verilerin Korunması Kanunun tesise entegre edilmesi, İş sağlığı Güvenliği , Havuz Yönetmeliği, Sosyal Medya Danışmanlığı, Profesyonel SPA Fotoğrafçılığı, Kurumsal Kimlik Danışmanlığı gibi SPA işletmelerinin ihtiyaç duyduğu konularda uzmanlık sunuyor.

Marriott, Hilton, IHG, Accor , Radisson Blu , Mandarin Oriential gibi Küresel ölçekte markalaşmış önemli otel markalarına profesyonel SPA kurulumu yapan ve işletme danışmanlığı hizmeti sunan SPA luxury alanında lider SPA firması olarak rakiplerinden farklılaşıyor.

Sizde iyi ve kaliteli SPA işletmesine sahip olmak ve başarılı bir SPA yönetimi ile daha çok kazanmak ve sektörün marka işletmeleri arasında yer almak istiyorsanız SPA Luxury ile iletişime geçebilirsiniz.
Yorumlar Toplam 0 Yorum Yapılmış
Bu Haber İçin Henüz Yorum Yapılmamış