Firmalar
18-08-2017 10:56
Atlasglobal, Irak`taki uçuş ağına Necef`i de ekledi. Atlasglobal, Bağdat, Erbil ve Süleymaniye`den sonra Irak`taki dördüncü destinasyonu olan Necef`e uçuşlarına başladı.

Atlasglobal, Irak`taki uçuş ağına Necef`i de ekledi. Bağdat, Erbil ve Süleymaniye`den sonra 4`üncü destinasyon olan Necef`e Atlasglobal, İstanbul Atatürk Havalimanı`ndan Salı ve Perşembe günleri uçuşlarını gerçekleştirecek.

Atlasglobal Necef yolcuları yurt içinde Adana, Antalya, İzmir, Bodrum, Dalaman, Trabzon ve Ercan, yurt dışında ise Kharkov, Arlanda, Londra, Zaporijya, Amsterdam, Kopenhag, Paris, Milano, Hamburg, Belgrad, Zürih, Dusseldorf, Lviv ve Nizhnekamsk’a uygun bekleme süreleri ile İstanbul bağlantılı olarak rahatça seyahat edebilecek.

Atlasglobal EkonomiPlus ile özel uçuş keyfi

Necef’e Atlasglobal EkonomiPlus’ta seyahat eden Atlasglobal yolcuları, özel olarak tasarlanmış 77 cm genişliğindeki deri kaplı koltuklarda konforlu bir uçuş keyfi yaşarken, ücretsiz zengin çeşitli yiyecek ve içecek ikramı, 30 kilogram bagaj hakkı, ücretsiz koltuk seçimi gibi hizmetlerden yararlanıyor.

Kaynak: www.kokpit.aero
Yorumlar Toplam 0 Yorum Yapılmış
Bu Haber İçin Henüz Yorum Yapılmamış