Firmalar
21-01-2018 12:07
Günümüzün en önemli sorunlarından biriside maalesef taşınmak.

Yapılan araştırmalar taşınmak isteyen bir çok müşterinin ilgisiz çalışılması, hijyenik sebepler, profesyonel çalışılmaması , verilen sözlerin tutulmaması ,sağlıksız paketleme ve depolama vb.. bir çok sebepten dolayı mağduriyet yaşadığını gösteriyor.

Kiminin eşyası zarar görüyor,kiminin eşyası doğru adrese zamanında teslim edilmiyor.

Doğal olarak taşınmak isteyen müşteriler , “Eşyalarımızı nasıl paketleyeceğiz ? Eşyalara zarar gelmeden güvenli bir şekilde nasıl taşıtacağız ? Nakliyeci firma güvenilir bir firma mı ? Eşyalarımıza zarar vermeden zamanında teslim edecek mi ? Peki ya nakliyeci firmanın fiyatı uygun mu ? “ vb.. bir çok soru ile karşı karşıya kalıyor.

Tüm sorularınızın cevabını sizler için veriyoruz.

Point evden eve nakliyat koşulsuz müşteri memnuniyetine dayanan kaliteli hizmet anlayışı ile her biri alanında uzman profesyonel bir ekip ile nakliye hizmeti sunuyor.

Firma ,Türkiye’nin her yerinden Türkiye’nin ve Dünya’nın her bir noktasına kapıdan kapıya taşıma hizmeti veriyor.

Uzun yıllar süren sektör tecrübesinin akabinde başarılı iş kadını Gülşah Kalaycı tarafından kurulan Point evden eve nakliyat eşyalarınıza kadın gözü ve ilgisiyle sahip çıkarak sizlere en iyi şekilde taşınma koşullarını sunuyor.

Bir kadın girişimci tarafından kurulmuş olması bu açıdan firmaya Türkiye’de bir ilk olma özelliği katıyor.

Taşınma esnasında tüm süreçleri profesyonelce yürüten Point evden eve nakliyat yetkilileri taşınmaya karar verdiğinizde adresinize gelerek eşyalarınızı yerinde görüyor ve ekspertiz yapıyor. Eşyalarınızın kaç kişilik ekiple taşınması gerektiğini, paketleme seçeneklerini, hassas eşyalarınızı,demontaj & montaj gereken eşyalarınızı belirliyor ve maliyet hesaplarını yaparak sizlere en iyi hizmeti en uygun fiyatla sunuyor.

Böylelikle bir sürpriz ile karşılaşmıyorsunuz.Firmanın kamyon ve kamyonetlerine şehirler arası sevkiyatlarda sigorta yapılmakta.

Uluslararası kapıdan kapıya taşınmalarınız sırasında ise; ev eşyalarınız, arabanız ve ofis malzemeleriniz için allrisk sigorta yapılıyor.

Taşınma sürecinde tüm malzemeleriniz çay kaşığına kadar paketleniyor,sağlıklı ve güvenli depolama alanlarında depolanıyor.

Kısacası; POINT EVDEN EVE NAKLİYAT , evden eve nakliyat ve ofis taşıma süreçlerinde kullandığı son teknoloji araç ,gereç ve teknik ekipmanlar ve koşulsuz müşteri memnuniyetine dayandırdığı kaliteli hizmet anlayışı ile tüm taşınma süreçlerinizde profesyonel çözüm ortağınız.
Yorumlar Toplam 0 Yorum Yapılmış
Bu Haber İçin Henüz Yorum Yapılmamış