Firmalar
21-09-2018 09:51
Bankalardan alınan kredileri ya da borçlarını ödeyemeyen kişilere özel esnek ödeme planı oluşturmak için kurulan Hayat Varlık, kurumsal ve bağımsız yönetim şirketleri arasındadır.

İnsan odaklı çalışmaları ile dikkat çeken Hayat Varlık, Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu gözetiminde ve incelemesi altında çalışmalarını sergilemektedir.

Tahsili gecikmiş ve ödenmemiş borçlar Hayat Varlık ile birlikte çalıştığınız zaman yeniden yapılandırılır. Ödeme planı ise yapılandırma işleminden sonra size özel olarak ortaya çıkartılır.

Hayat Varlık Güvenilir mi?

Hayat Varlık, Varlık Yönetim Şirketleri Derneği (VYŞD) ve Receivables Management Association (RMA) kuruluşu üyesi olarak çalışır. Hayat Varlık aynı zamanda sektör içerisinde ilk ISO 10002 Müşteri Şikayetleri Yönetim Sistemleri sertifikasına sahip olan şirkettir. Bu sebeple, Hayat Varlık tamamen güvenilirdir. Şeffaf bir çalışma prensibi olan Hayat Varlık’ın 10 milyar TL’yi aşan geniş bir portföyü bulunmaktadır.

1 milyona yakın kişinin 2 milyona yakın kredi dosyası günümüzde Hayat Varlık tarafından yönetilmektedir. Hayat Varlık ile çalıştığınız zaman tahsili gecikmiş alacaklarınız ve ödeyemediğiniz kredileriniz yeniden yapılandırılır. Size her alanda yardımcı olan Hayat Varlık, borçlu yaşamdan kurtulmanızı ve finansal özgürlüğünüzü yeniden kazanabilmenizi sağlar. Bunu yaparken ise, tamamen size özel ve yaşam standardınızı sekteye uğratmayacak şekilde hareket eder.

Size ait belirlenmiş borçlar en esnek ödeme planları ile yeniden değerlendirilir ve borcunuzun sizi yormadan en kısa süre içerisinde ödenebilmesi için çalışmalar başlatılır. Ekonomik özgürlüğünüze kavuştuğunuz zaman hukuki yükümlülük ve kısıtlamalardan da kurtulmuş olursunuz.

Hayat Varlık Borç Yapılandırma Sisteminin Avantajları Nelerdir?

Hayat Varlık, sizin borç yapılandırmanızı belirlerken aylık gelirinizi ve yaşam tarzınızı göz önünde bulundurur. Hayat standartlarınıza göre yeniden düzenlenen ödeme planınız hayatınızı aynı şekilde yaşarken borçlarınızı da ödeyebilmenizi sağlar. Yaşam koşullarınızın ön planda tutulması ve şirketin insan odaklı çalışmalar sergilemesi esnek bir ödeme sürecine girebilmenizi sağlar.

Borçlarınızın geri ödeme planları tamamen size özeldir. İhtiyaç duyduğunuz zamanlarda ödeme planınızı tekrar revize edebilir ve piyasa koşullarına da uygun hale getirebilirsiniz. Mümkün olan en kısa sürede borçsuz bir hayata doğru ilerleyebileceğiniz Hayat Varlık borç yapılandırma sistemi tamamen yasaldır.

Hayat Varlık Nasıl Çalışır ?

Ödeyemediğiniz kredi borçlarınız ve tahsili gecikmiş borçlarınız finansal kuruluşlardan Hayat Varlık tarafından satın alınır. Hayat Varlık bu noktadan sonra sizinle birlikte çalışmaya başlar ve en kolay şekilde borcunuzu ödeyebilmeniz için esnek bir ödeme planı çıkartır. Borçlarınız Hayat Varlık tarafından devralındığında bankaya zamanında ödeyemediğiniz borçlarınızı kısa süre içerisinde daha stratejik bir şekilde ödemeye başlayabilirsiniz.

Kredi notunuzu yükseltebilmek, borçlarınızı kendi bütçenize uygun bir şekilde ödeyebilmek ve finansal özgürlüğünüzü geri kazanabilmek istiyorsanız hayatvarlik.com adresini ziyaret ederek detaylı bilgi alabilirsiniz.
Yorumlar Toplam 0 Yorum Yapılmış
Bu Haber İçin Henüz Yorum Yapılmamış