Firmalar
24-09-2018 13:20
Sağlık ve güzellik kaynağı sofralarımızın vazgeçilmezi zeytin ve zeytinyağı hakkında toplumdaki bilinç her geçen gün artmakta. Cildi güzelleştiren ,yaşlanmayı geciktiren, bir çok hastalığa karşı doğal koruma sağlayan zeytin ve zeytin yağı ürünleri özellikle son dönemde oldukça çok rağbet görüyor.

Zeytin ve Zeytinyağı’nın faydaları saymakla bitmiyor. Başta kanser hastalıklarına karşı koruyucu etkisi olan zeytin yağları, daha güçlü ve sağlıklı cilt, saç, tırnak ve kemiklere sahip olmanızı sağlıyor ve bağışıklık sistemini güçlendiriyor.

Kısacası kaliteli ve sağlıklı yaşamanın anahtarı zeytin ve zeytin yağlarından geçiyor.

Peki kaliteli, doğal ve lezzetli zeytin yağına nasıl ulaşacaksınız ?

Zeytin ve zeytin yağı üretimi konusunda hiç bilmediklerinizi sizler için araştırdık.

Türkiye’de faaliyet gösteren ve Dünyanın her yerine en kaliteli ve en doğal zeytinleri ve zeytinyağlarını ihraç eden Türkiye’nin en önemli zeytin ve zeytinyağı  üreticilerinden Olive Oils Land geleneksel yöntemler başta olmak üzere  hem 2 hemde 3 fazlı dekantörle  geleneksel Türk zeytinlerini ve en kaliteli zeytinyağlarını üretiyor.

Lezzet ve kalite garanti altında

Ege bölgesinin en kaliteli zeytinlerini kullanarak 13 çeşit zeytin ve 7 çeşit zeytinyağı üreten Olive Oils Land her biri alanında uzman profesyonellerden oluşan tecrübeli ekibi ve teknolojik altyapısı ile koşulsuz müşteri memnuniyetine dayanan kaliteli zeytin ve zetinyağı  üretimini sürdürüyor.

Tüketiciler ve adına üretim yaptığı zeytin firmaları için etli,küçük çekirdekli ve ince kabuklu olan en kaliteli zeytinleri en doğal hali ile  üreten firma üretimden depolamaya, paketlemeden sevkiyata tüm süreçlerde yüksek kalite standartı sunuyor.

3000 ton zeytin ve 3000 ton zeytinyağı üretimi kapasitesine sahip olan firma hem kendi markası olan “Olive Oils Land” markasıyla hem de müşterilerinin talep ettikleri özel etiketle üretim yapabiliyor.

Ürünlerin doğallığını ve tazeliğini koruması için paslanmaz azotlu tanklarda depolayan Olive Oils Land , ürün paketlenmesi sürecinde cam şişe, teneke veya müşteri tercihine göre pet şişe kullanabiliyor.

Doğal zeytinyağı üretiminde lider

Kaliteli ve doğal zeytin ve zeytinyağı üretimi konusunda Türkiye’nin lider firmaları arasında yer alan Olive Oils Land zeytin yağının en saf ve doğalını sofralarınıza ulaştırıyor.

Sofranızda kaliteli zeytin yemek, yiyeceklerinize zeytinyağının eşsiz lezzetini katmak ve sağlıklı yaşamak için Olive Oils Land üzerinden sipariş verebilirsiniz.
Yorumlar Toplam 0 Yorum Yapılmış
Bu Haber İçin Henüz Yorum Yapılmamış