Firmalar
25-01-2018 14:49
İyi bir üniversite eğitimi almak istiyorsunuz.Fakat, üniversitede istediğiniz bölüme giremediniz.

Seçeneklerinizin tükendiğini düşünmeyin.

Dünyanın en barışçıl ve en arkadaş yanlısı insanlarının yaşadığı,doğal, kültürel ve tarihi zenginlikleri ile cennet Ülke Litvanya`da dünya sıralamasında zirvede yer alan ve YÖK denkliğine sahip üniversitelerde kaliteli bir Üniversite eğitimini uygun fiyata alabilirsiniz.

İyi bir kariyere sahip olmanın yolu kaliteli eğitimden geçiyor.Son dönemde Türkiye’de aileler çocuklarının  kaliteli bir eğitim alması amacıyla Avrupa’da faaliyet gösteren,yabancı dilde eğitim veren ve dünya sıralamasında üst sıralarda yer alan YÖK denkliğine sahip üniversitelerin bulunduğu ülkeleri tercih etmekteler.

Litvanya bu ülkeler arasında öne çıkan ve Türkiye’deki ailelerin yurtdışı eğitim için oldukça çok tercih ettiği bir Ülke.

Avrupa Birliği üyesi olan Litvanya  zengin bir sosyal hayata sahip olmasının yanında  oldukça güvenli bir Ülke.

Halkın % 65 ‘i akıcı derecede İngilizce konuşmakta.  Doğal ,tarihi ve kültürel zenginlikleri ile bir cennet olan Ülke’nin vatandaşları oldukça sevecen ve dost yanlısı. Ülkede trafik sorunu bulunmuyor.

Peki, Litvanya’da Üniversite Eğitimi nasıl alınabilir ? Yaşam maliyetleri ne kadar ? Üniversitelerin YÖK denkliği ve dünya sıralaması ne durumda ?

Her ne kadar Litvanya  Üniversiteleri  vermiş oldukları eğitim kalitesi ile kendilerini kanıtlamış ve Litvanya çok güvenli bir Ülke olsa da profesyonel yurtdışı  eğitim hizmeti sunan firmalar ile çalışmakta fayda var.

Bu alanda yaptığımız araştırmalar sonucu sizlere; tamamen Litvanya’da yerleşik olarak hizmet sunan ve üniversiteye kayıttan öğrencilerin sosyal yaşama ve okula uyum sağlamasına kadar öğrencilerin tüm süreçleri ile bire bir ilgilenen ve Litvanya’nın  dünya sıralamasında  yukarılarda yer alan en iyi üniversiteleri ile anlaşması bulunan Tatar Culture Center’ı  tavsiye ediyoruz.

Her biri alanında uzman profesyonel bir ekip ile Litvanya’da yerleşik olarak faaliyetlerini sürdüren Tatar Culture Center ,koşulsuz müşteri memnuniyetine dayanan kaliteli hizmet anlayışı ile 7 gün 24 saat esasına dayanan kesintisiz hizmet sunuyor.

Özellikle Türkiye’de istediği üniversiteye giremeyen öğrencilere Dünyanın en iyi üniversiteleri arasında yer alan Litvanya Üniversitelerinde kaliteli bir eğitim imkanı sunan  Tatar Culture Center Türk öğrencilere ve ailelerine Avrupa Birliği’nin kapılarını açıyor.

Üstelik bu üniversitelerin hepsi YÖK denkliğine sahip.

Yaşam maliyetlerinin oldukça uygun olduğu Litvanya’da kaliteli bir üniversite eğitimi alırken modern bir Avrupa şehrinde yaşamanın  keyfini  sürebilirsiniz.

TATAR CULTURE CENTER

Phone: +90 551 112 05 75

Phone: +37 066 362 102

e-mail : eparmaksizoglu@hotmail.com - enderpar@yahoo.com
Yorumlar Toplam 0 Yorum Yapılmış
Bu Haber İçin Henüz Yorum Yapılmamış