Firmalar
25-06-2018 03:26
Profesyonel güvenlik hizmeti niçin önemli?

Nasıl bir güvenlik firması tercih edilmeli?

Güvenlik sektörüne olan ihtiyacı ve profesyonel güvenlik hizmeti sunan firmaların önemini sizler için araştırdık.

Her geçen gün artan suç oranları ve asayiş olayları güvenlik ihtiyacına olan talebi sürekli arttırmaktadır.

Gerek bireysel gerekse kurumsal olsun yaşamın her alanında önemli hale  gelen güvenlik günümüzde birinci öncelik haline gelmiştir.

Bu durum her ne kadar güvenlik hizmeti veren güvenlik şirketlerinin artmasına neden olsada kaliteli ve profesyonel yetkinliklerde güvenlik hizmeti veren firmaların sayısı malesef bir elin parmaklarını geçmemektedir.

Profesyonellikten uzak firmalar çoğu zaman güvenlik hizmeti alan şirketleri yasal olarak sıkıntıya sokabildiği gibi kimi zamanda güvenlik zafiyeti sonucu hizmet alan şirketlerin ciddi maliyetler altına girmelerine  neden olmaktadır.

Profesyonel olarak kaliteli güvenlik hizmeti sunan kaliteli firmaların önemi bu noktada karşımıza çıkmaktadır.Son derece kapsamlı olan ve teknik bilgi gerektiren güvenlik sektöründe uzmanlaşmak ise tecrübe,iş disiplini,bilgi ve birikim gerektirir.

İşte bu nedenle güvenlik firması tercihleri yapılırken ince elenip sık dokunur.

Güvenliğin sağlanması turizm sektöründe faaliyet gösteren otellerden hastanelere,Fabrikalardan iş merkezlerine, Toplu Konut  alanlarından sanayi sitelerine , Eğitim Kurumlarından şantiyelere kadar bir çok iş dalında zorunluluktur. Bu zorunluluk güvenliğin tamamen alanında uzman ve profesyonel eller tarafından sağlanmasını gerektirir.

Profesyonel güvenlik hizmeti sunan firmalar ile çalışmayan şirketler büyük cezalar ile karşılaşabildikleri gibi operasyonlarında güvenlik zafiyeti oluşmaktadır.

Biz bu yazımızda sizlere her biri alanında uzman profesyonel kadrosu ile koşulsuz müşteri memnuniyeti odaklı olarak Toplu Konut Sitelerine,Fabrikalara,İş Merkezlerine & Plazalara,Eğitim Kurumlarına, Şantiye Alanlarına ve Sanayi Sitelerine güvenlik hizmeti sunan  Ccas Güvenlik Hizmetleri’nde bahsetmek istiyoruz.

Ccas Güvenlik Hizmetleri güvenlik risk analizlerinizi yaparak, uygulanması gereken maksimum güvenlik zincirini oluşturarak  müşterilerine  danışmalık ve denetim hizmetlerini en uygun fiyatlar ile sunan alanında lider güvenlik firmalarından birisi.

5188 sayılı güvenlik yasasına uygun olarak ISO 9001-2015, ISO 14001-2015,ISO 18001-2007, ISO 10002-2004,SSMS 5188 Standartlarında  profesyonel güvenlik hizmeti sunan firma  güvenlik personeli seçimi, eğitimi, denetimi, risklerin belirlenmesi ve raporlanması, proseslerin belirlenmesi, görev prosedür talimatlarının oluşturulması, yasal sürecin takibi konularında güvenlik hizmeti almak isteyen şirketlerin yükünü azaltarak profesyonel çözüm ortağı oluyor.

Güvenlik hizmeti konusunda her türlü sertifikasyona sahip olan Ccas Güvenlik Hizmetleri sürdürülebilir yenileme faaliyetleri  ile  çağın gerekleri doğrultusunda personelini sürekli olarak eğitiyor ve en son teknoloji araç – gereçleri kullanıyor.

Eğer sizde işletmeniz de güvenlik nedeni ile oluşabilecek risklerin önüne geçmek,maksimum güvenlik sağlamak,müşterilerinize ve çalışanlarınıza güvenlikli bir ortam sunmak arzusunda iseniz Ccas Güvenlik Hizmetleri’ni tavsiye ederiz.
Yorumlar Toplam 0 Yorum Yapılmış
Bu Haber İçin Henüz Yorum Yapılmamış