Firmalar
26-09-2014 20:08
Konaklama tesisleri ve turizm acentelerinin ihtiyaçları doğrultusunda yazılımlar üretmek, eğitim ve destek hizmetini sağlamak amacıyla 2003’te kurulan Kod Yazılım,geliştirdiği Sedna E-Defter uygulamasını 25 Eylül Perşembe günü Akra Barut’dabir eğitim semineriyle müşterilerine tanıttı.

Sedna E-Defter kullanıcıları için düzenlenen bilgilendirme seminerine, 150’nin üzerinde otel ve acente üst düzey muhasebe yetkilisi katıldı.

Sedna Muhasebe Otomasyonu kullanan işletmelerin büyük defter ve yevmiye defterlerini, yasaların belirlediği kriterlere  uygun olarak elektronik ortamda tutabilmeleri amacı ile yazılan Sedna E-Defter uygulaması, resmi defter işlemlerini elektronik ortama taşıyarak baskı ve arşivleme yükünü ortadan kaldırıyor.

Turizm sektörüne  yazılımlar üreten Kod Yazılım adına firmanın Genel Koordinatörü Mehmet Gülen, kullanımı yasal bir zorunluluk olan e-defter uygulamasınındetaylarını paylaşıp,Sedna E-Defter çözümümün kullanımı açısından önemli konuların altını çizerken, “Bu seminerle kullanıcıların uygulamanın tüm inceliklerini öğrenmesini hedefliyoruz” dedi.

 

 
Yorumlar Toplam 0 Yorum Yapılmış
Bu Haber İçin Henüz Yorum Yapılmamış