Firmalar
29-03-2018 16:23
Tek tıkla aradığınız tatile,tur paketine yada uçak biletine en uygun fiyat garantisi ile tek ekranda ulaşmak mümkün.

Tatil için henüz kara vermediyseniz mutlaka okuyun !

İşte detaylar…

Sunduğu en uygun fiyatlı uçak bileti ve en uygun fiyatlı tatil seçenekleri ile  Türkiye’nin en geniş kapsamlı seyahat sitesi olarak alanında lider olan seyahatim.com hızlı büyümesini sürdürüyor.

Yüz binlerce tatilcinin ve seyahat severin tercihi olan site kısa sürede seyahat pazarında zirveye çıktı.

Tatilciler ve seyahat severler seyahatim.com ile en ucuz uçak biletine ,en uygun fiyatlı tur paketlerine ve en iyi tatil seçeneklerine ulaşabiliyorlar.

Otel rezervasyonundan uçak biletine ,araç kiralama hizmetinden yurt içi ve yurt dışı tur paketlerine  bir çok hizmeti en uygun fiyat ile tüketicilere sunan seyahatim.com  tüketicilerin bu hizmetlere  tek ekranda ulaşmasını sağlayarak büyük kolaylık sağlıyor.Tüketiciler böylelikle onlarca farklı site arasında dolaşmak zorunda kalmıyor ve kolay yoldan aradıkları hizmetleri online olarak satın alabiliyorlar.

Tüketicilerin aradıkları en uygun fiyatlı uçak bileti ve tatil seçeneklerini filtreleyerek tek ekranda kullanıcıların hizmetine sunan seyahatim.com,  gelişmiş “meta search engine” sistemiyle, en iyi seyahat seçeneklerini isteğe göre filtreleyerek, kişiselleştiriyor ve  sonuca ulaşmayı kolaylaştırıyor.

Tatilcilerin ve seyahat severlerin  kendilerine en uygun fiyatlı seçenekleri bulmasını sağlayan seyahatim.com’da satın alma işlemi, ilgili hizmet sunan firmanın  web sayfasına yönlendirilerek yapılıyor.Tüm bu hizmetler tüketicilere  ücretsiz olarak sunuluyor.

Seyahatim.com’un turizm sektöründe zirveye yerleşmesini sağlayan temel nokta; uçak bileti, otel, araç kiralama gibi hizmetlerin yanı sıra yurtdışı paket tur seçeneklerini de kullanıcılarına en uygun fiyat ile en pratik şekilde sunması.

Firmanın en iyi seyahat seçeneklerini en uygun fiyat kalitesi ile tüketicilere sunması  seyahatim.com’dan hizmet alan tüketicilerin memnuniyetini  arttırmış ve siteyi sürekli ziyaret ederek tatil ve seyahat planlarını sürekli seyahatim.com ile planlayan memnun bir tüketici kitlesi oluşturmuş.

Türkiye’nin yerli ve mili seyahat arama motoru olarak her biri alanında profesyonel uzman kadrosu ve en son teknoloji ürünü gelişmiş yazılımı ile kullanıcılarına en iyi hizmeti en uygun fiyat ile sunan seyahatim.com aynı zamanda tüketicilere güvenli online alışveriş imkanı sunuyor.

Firma, koşulsuz müşteri memnuniyetine dayandırdığı kaliteli hizmet anlayışı ile seyahat pazarındaki liderliğini uzun yıllar elinde tutacağa benziyor.

Sizde henüz tatil veya  seyahatinize karar vermediyseniz , seyahatim.com ‘u ziyaret ederek  en uygun fiyatlı otel, uçak bileti, yurt içi ve yurt dışı tur paketleri ve araç kiralama hizmetlerinden yararlanarak kaliteli hizmeti en uygun fiyata satın alabilirsiniz.
Yorumlar Toplam 0 Yorum Yapılmış
Bu Haber İçin Henüz Yorum Yapılmamış