Firmalar
30-11-2017 13:52
Genital Estetik, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Cinsel Sağlık ve Fonksiyonları alanlarında gerçekleştirdiği başarılı çalışmaları ile Türkiye`de sağlık turizmi alanında adından başarı ile söz ettiren İzmir Merkezli Özel Assos Kadın Hastalıkları ve Doğum hem sağlık sektörüne hemde turizm sektörüne hizmet etmeyi sürdürüyor.

2007 yılında Gyn.Opr.Dr.Mustafa Alihanoğlu başkanlığında Alsancak İzmir`de kurulmuş olan Özel Assos Kadın Doğum kliniği İzmir ,İstanbul ve Ankara’da bulunan merkezleri ile geniş bir hizmet ağına sahip. 

Özel Assos Kadın Doğum Kliniği Lazer yardımıyla genital estetik cerrahi ve kızlık zarı dikimi,Hymeno-plasty işlemleri yanı sıra vajinismus tedavilerinde İzmir Alsancak’taki modern kliniğinde yurtiçi ve yurtdışı hastalarına hizmet veriyor. 

Kadrosunda bulundurduğu her biri alanında uzman, sağlık sektörünün başarılı doktorları ile Gebelik takibi , 4 boyutlu ultrason tanı-takibi ve Genital Estetik cerrahi-lazer uygulamaları, Vajinismus başta olmak üzere cinsel sorunlar konularında hizmet sunan Özel Assos Kadın Hastalıkları ve Doğum hizmette kaliteden ödün vermeyen hasta memnuniyeti odaklı yaklaşımı ile sektör lideri konumunda.

Gerçekleştirdiği başarılı çalışmaları ile Türkiye Sağlık Turizmine büyük katkılar sağlayan Özel Assos Kadın Hastalıkları ve Doğum, özellikle Genital Estetik ve kadın doğum alanları başta olmak üzere Uluslararası hastaların tercihi durumunda.

Özel Assos Kadın Hastalıkları’nda ,Hasta mahremiyetinden ve hasta memnuniyetinden asla taviz verilmiyor.

Koşulsuz hasta memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı sonucu Özel Assos Kadın Hastalıkları ve Doğum yüzde yüze varan bir hasta memnuniyet oranı yakalamış.

Hastalarına verdiği sağlık hizmetindeki kalite çıtasını en son teknolojik ve bilimsel gelişmler ışığında sürekli yükselten Özel Assos Kadın Hastalıkları ve Doğum, Daha Güvenli, Steril, Yüksek Teknoloji ve Yüksek Başarı hedefleri çerçevesinde alanında kendisi ile yarışıyor.

Nitekim; Bu anlayış firmayı başarıya götüren etken olmuş.

Özel Assos Kadın Hastalıkları & Doğum’da, Kadın Hastalıkları ve Jinekolojik Onkoloji hasta tanı ve yönlendirme dışında, İnfertilite ve Kısırlık tanı ve tedavisi-Tüp Bebek –IVF yönlendirme hizmetleride verilmekte.

Özel Assos Kadın Hastalıkları & Doğum’un merkezi İzmir Jinekologhizmetleri söz konusu olduğunda İzmir’in en iyi sağlık hizmetini sunan kurumları arasında gösteriliyor.

Kısacası; Özel Assos Kadın Hastalıkları ve Doğum kokmadan, endişelenmeden ve çekinmeden sağlık hizmeti alabileceğiniz, hasta ve yakınlarının memnuniyetinin ve hasta gizliliğinin ön planda tutulduğu her biri alanında uzman doktorlardan oluşan bir sağlık kurumu.
Yorumlar Toplam 0 Yorum Yapılmış
Bu Haber İçin Henüz Yorum Yapılmamış