Gezi
06-04-2018 11:31
Yaklaşan yaz mevsimi öncesi seyahat planları yapılmaya başlandı.

Tatilciler ve seyahat severler nereye gideceklerinin , nereyi gezip göreceklerinin ve nerede konaklayacaklarının telaşına düştüler.

Sizde henüz seyahat kararınızı vermediyseniz ve seyahatinizi planlamadıysanız siz değerli okurlarımıza unutulmaz bir seyahat deneyimi yaşatacak yepyeni bir gezi rotasından bahsetmek istiyoruz.

Tarihi, doğal zenginlikleri,eğlenceli sosyal hayatı,eşsiz lezzetleri ve zengin kültürü ile bambaşka bir sayahat deneyimi yaşayacağınız harikalar diyarı: Güney Amerika Kıtası .

Güney Amerika Kıtası, bir birinden farklı kültürleri içinde barındıran zengin kültürel yaşamı, muhteşem doğası, eğlenceli, gizemli ve büyüleyici dünyası ile Türk seyahat severler için vazgeçilmez bir seyahat rotası.

Kıta, kumsalları, karnavalları, antik kentleri, sıcak kanlı insanları,zengin kültürü ve gizemli dünyası ile her seyahat severin hayallerini süsleyen bir coğrafya.

Güney Amerika Kıtası son dönemlerde tatil alışkanlıkları değişen ve yurtdışına yönelen Türk seyahat severlerin mutlak gezi rotaları  arasında en tepede yer alıyor.

Peki Güney Amerika Turlarını en uygun fiyata nasıl alabilir ve harika bir kıta turunu nasıl gerçekleştirebilirsiniz?

Güney Amerika turları dendiğinde Türkiye’de Pazar lideri olan Ejder Turizm ile unutulmaz bir Güney Amerika seyahati gerçekleştirebilirisiniz.

Türkiye`de faaliyet gösteren Seyahat Acentalarına  ve bireysel müşterilerine  Latin Amerika bölgeleri başta olmak üzere, birçok bölge için ,ekonomik tur paketleri sunan Ejder Turizm her biri alanında uzman kadrosu ile en iyi tur paketlerini en uygun fiyat garantisi ile sunuyor.

Güney Amerika kıtasında yaşayan ve her biri bölgenin dilini, kültürünü, tarihini ve bugününü bilen Türk rehberler ile kalite,güven ve koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile faaliyetlerini sürdüren Ejder Turizm , zengin  Güney Amerika Turları seçeneklerini   en uygun fiyat ile müşterilerine sunuyor.

Krallar Şehri Lima, İnkaların Başkenti Cuzco, Saklı İnka Cenneti: Machu Picchu, Macera Dolu Amazon Ormanları,Güney Amerika`nın Parisi: Buenos Aires, Iguazú Şelalesi, Rio de Janeiro`da Sugar Loaf ve Corcovado Dağı, Dünyanın en büyük Karnavalı Rio’yu ve daha bir çoğunu  Ejder Turizmin en uygun fiyatlı tur programları ile görebilir unutulmaz bir Güney Amerika Gezisi  gerçekleştirebilirsiniz.

Bir ayda dört mevsimi yaşayabileceğiniz Güney Amerika tur programları ile bambaşka bir seyahat deneyimine hazır olun.
Yorumlar Toplam 0 Yorum Yapılmış
Bu Haber İçin Henüz Yorum Yapılmamış