Gezi
12-04-2018 10:41
Huzur, dinlence, eğlence, yeme, içme, deniz güneş, alışveriş, keşif… Ege Denizi`nde 7 gecelik bir rüyaya hazır mısınız? Cruise Critic Awards`da en iyiler kategorisinde 4 ödüle değer görülen Celestyal Cruises, 7 gece 8 günlük Idyllic Aegean turlarını Mayıs ayında başlatıyor. Mikonos`ta 1 tam gün, Santorini`de 2 tam gün konaklamalı turun rotasında Atina, Milos ve Girit de var.

Mikonos ve Santorini’de uzun konaklamalı vizesiz ve her şey dahil Yunan Adaları turları başlıyor!

Dünya çapında kruvaziyer yolcuları tarafından ‘en mutlu gemi’ olarak tescil edilen Celestyal Cruises sunar; şimdi Ege’de bahar zamanı..

Masmavi ufuklara yelken açıp, doğanın gizemine, güneşin huzurunda iki mavinin eşsiz buluşmasına tanıklık etme zamanı.. Celestyal Cruises gerçek cruise tecrübesini uzak ülkelere gitmeden, Ege sularında yaşatacak.

7 gece 8 günlük Idyllic Aegean Vizesiz Yunan Adaları & Atina Turları 6 Mayıs’ta başlayacak. Celestyal filosunun en güzel gemilerinden biri olan Celestyal Crystal, yolcularını her pazar günü Kuşadası’ndan alacak. 14 Ekim’e kadar sürecek olan turların rotasında Atina, Mikonos, Milos, Santorini ve Girit var.

Sabaha kadar dans; animasyon, gece şovları

Celestyal Crystal ile 7 gecelik cruise turunda misafirler, Santorini ve Mikonos gibi yıldız adaları doyasıya yaşayacak. Gemi 1 tam gün boyunca Mikonos’ta, 2 tam gün boyunca da Santorini’de demirleyecek.

Uluslararası standartta dizayn edilmiş güvenli ve konforlu kabinleri ile Celestyal Cruises gemilerinde Türk mürettebat da mevcut. 579 Euro’dan başlayan fiyatlarla vizesiz ve her şey dahil 7 gece 8 günlük turlarda casino, SPA ve free shop dışında hiçbir şeye ekstra ücret ödemiyorsunuz.

Dünya mutfaklarından sunulan zengin açık büfe ve ala carte yemekler, her yaşa hitap eden çeşitli hobi dersleri, animasyonlar, turnuvalar ve gece şovları da fiyata dahil.
Yorumlar Toplam 0 Yorum Yapılmış
Bu Haber İçin Henüz Yorum Yapılmamış