Gezi
13-02-2018 09:05
Bursa`yı ve ülkemizin güzelliklerini profesyonel turist rehberleri ile keşfedin.

Türkiye`nin sanayi ve tarımda üretim merkezi olan Bursa aynı zamanda tarihi, kültürel ve doğal zenginlikleri ile bir turizm kentidir.

Tarih boyunca birçok medeniyete ev sahipliği yapan Bursa`nın adım adım her bir tarafından tarih akıyor.
 
Bursa kah kadim Türk İmparatorluğu Osmanlı’ya başkentlik yapmış, kah Hiristiyan aleminin konsillerine ev sahipliği yapan İznik’i ile ön plana çıkmış.  

Her tarafı tarih kokan Cennet Şehir Bursa’yı mutlaka gezip görmelisiniz.  

Tarihini, kültürünü, inanç değerlerini ve doğal güzelliklerini bir arada bulunduran cennet Bursa’yı gezmek ve bir rehber ile dolaşmak istiyorsanız size Bursa araştırmaları ve yazıları ile tanınan profesyonel rehber Bilal Çağatay ERENTÜRK’Ü tavsiye ediyoruz. 

Bursa gezileri denilince akla ilk önce rehber Bilal Çağatay ERENTÜRK ismi geliyor. Bilal Çağatay ERENTÜRK Bursa ve çevresi (İznik, Mudanya, Tirilye, Cumalıkızık, Gölyazı, İnegöl, Uludağ) başta olmak üzere ülke genelinde (Bilecik, Söğüt, Eskişehir, Çanakkale, Safranbolu, Amasra, Göynük, İstanbul, Kapadokya,…) yedi farklı bölgede profesyonel rehberlik hizmeti sunuyor. 

Müşteri memnuniyeti odaklı olarak kaliteden ödün vermeden hizmet sunan ERENTÜRK, güvenilir ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile her yaştan gezi gruplarına unutulmaz bir gezi deneyimi yaşatıyor. 

Bilindiği üzere ilgili yasa kapsamında tüm gezi faaliyetlerinde profesyonel kokartlı (lisanslı) rehber bulundurmak zorunludur.  

Rehberinizin profesyonel kokarta, bir diğer ifadeyle çalışma kartına (lisansa) sahip olup olmadığını sorgulayarak ülke turizmine katkı sağlayabilirsiniz. Çalışma kartı sahibi olmayan kişilerden alacağınız rehberlik hizmeti yasal olmadığından çeşitli cezai müeyyidelerle karşı karşıya kalabilirsiniz.

Sizlerde düzenleyeceğiniz tur programlarında profesyonel turist rehberi ile çalışmak istiyorsanız Bilal Çağatay ERENTÜRK ile iletişime geçebilirsiniz.

www.bilalerenturk.com
Yorumlar Toplam 0 Yorum Yapılmış
Bu Haber İçin Henüz Yorum Yapılmamış