Gezi
16-06-2018 13:26
Avşa Adası`ndaki otellere bayramda turist yağdı. Bayram öncesinden yapılan erken rezervasyonlar ile dolan otellerde yer bulmak imkansızdı.

Balıkesir`in Marmara Adası Avşa tatil beldesindeki oteller ramazan bayramında dolup taştı.

Ramazan bayramı öncesi yapılan erken rezervasyonlarla ancak Avşa Adası denize sıfır otellerde yer bulunabilirken rezervasyonunu bayram arifesine bırakan tatilciler ise Avşa Adası çevresindeki apart ve pansiyonlarda ancak kalacak oda bulabildi.

YOĞUNLUĞUN BAYRAM SONRASI SÜRMESİ BEKLENİYOR…

Konu ile ilgili görüşlerini aldığımız Avşa Tatil Rehberi kurucusu Onur Kutlu “Ramazan Bayramı öncesinde Avşa Tatil Rehberi web sitemizde her geçen gün artarak yükselen bir ziyaretçi trafiğini seyrettik. Buda rezervasyon olarak otellere yansıdı. Tesislerden aldığımız bilgilere göre temmuz ayı Avşa Adası’nda % 100 dolu geçicek. Ağustos ayından ise Kurban Bayramı’ndan ötürü tüm Avşa Adası’ndaki otel sahipleri umutlular. Haziran ayında ise bayramdan sonra, Avşa’daki oteller kampanyalarını sürdürüyorlar.

40 TL’den başlayan fiyatlarla Avşa Adası’nda apart-pansiyon bulmak mümkün. Avşa Adası’na gelmeden önce mutlaka rezervasyon yaptırılmalı web sitemiz https://avsa.bandirma.com.tr adresinden 100’e yakın müşterilerine temiz hizmet sağlayan otel yada aparta direk ulaşabilir komisyon ödemeden rezervasyon yaptırabilirsiniz. ” dedi.

AVŞA ADASI’NDAKİ POPÜLER OTELLER

Altınkum Tatil Konakları, Bahar Aqua Resort, Afissia Garden, Anı Motel, Elit Otel, Cane Motel, Park Otel, Ciner Otel, Ayanya Villa Bungalov Avşa Adası otelleri arasında en çok tercih edilmektedir.
Yorumlar Toplam 0 Yorum Yapılmış
Bu Haber İçin Henüz Yorum Yapılmamış