Gezi
25-04-2018 11:00
İstanbul tarihi mirası,doğal zenginlikleri, eğlenceli sosyal hayatı,eşsiz lezzetleri ve zengin kültürü ile bambaşka bir seyahat deneyimi yaşayacağınız emsalsiz bir gezi rotası.

Türkiye`nin en büyük şehri olan İstanbul`un bu özellikleri İstanbul`u sadece Türkiye`nin değil Avrupa`nın ve Dünya`nın en önemli gezi rotası haline getiriyor.

Bu özellikleri nedeni ile İstanbul yerli ve yabancı milyonlarca turisti ağırlıyor.

İstanbul’da gezilmesi ve görülmesi gereken sayısız turistik eser mevcut.

Bu denli zengin bir şehri gezip görmek için en az on gününüzü ayırmalısınız. Her adımında tarihi  yaşayacağınız  bir çok medeniyete  ve  imparatorluklara başkentlik yapmış  kadim şehir İstanbul’u gezerek sizde kendinize bir iyilik yapabilirsiniz.

Farklı kültürlerin,farklı dillerin ve farklı ırkların bir arada huzur içinde yaşadığı modern Avrupa şehri İstanbul tam bir kültür ve tarih mozaiği…

Dünyada eşi benzeri bulunmayan İstanbul, Avrupa ile Asya kıtaları üzerinde kurulu olan tarihi ve kültürel dokusuyla göz kamaştıran camileri, sarayları, parkları ve köşkleri ile  keşfedilmesi heyecan veren bir şehir. İnsanı İstanbul ismi bile heyecanlandırıyor.

Muhteşem doğal güzellikler, gökyüzüne uzanan cami minareleri, altın yaldızlı kubbeler, saraylar, köşkler, müzeler, park & bahçeler, anıtlar ve daha bir çoğu hepsi İstanbul’da…

Boğaziçi`nden başlayarak Topkapı Sarayı, Ayasofya ve Sultanahmet Camii, Kapalıçarşı, Yerebatan Sarnıcı gibi yerleri barındıran Tarihi Yarımada ve Eminönü,Galata Köprüsünden başlayarak Anadolu Kavağı`na kadar süren büyüleyici İstanbul Boğaz turu, İstanbul’da mutlaka yapılması gereken seyahat aktivitelerinin başında gelmekte…

Ziyaretçiler İstanbul’da eşsiz bir Boğaz gezisi yapabilir ve İstanbul’u denizden deneyimleyebilirler.

Her yıl yapılan değerlendirmelerde Avrupa’nın en iyi ilk on gezi rotası arasında yer alan İstanbul’u gezip görmediyseniz çok şey kaçırmışsınız demektir.

Sizde İstanbul’u gezmek ,görmek, anlamak ve yaşamak için harekete geçmeli ve kendinize kusursuz bir İstanbul seyahati hediye etmelisiniz.

Kusursuz ve geniş kapsamlı bir İstanbul turunu en uygun fiyat ile almak için gezilecekyerler.com adresini ziyaret edebilir ve İstanbul’u doyasıya yaşama fırsatını bulabilirsiniz.

Baş döndürücü,  göz kamaştırıcı, büyüleyici, muhteşem şehir İstanbul seyahat tutkunlarını bekliyor.  
Yorumlar Toplam 0 Yorum Yapılmış
Bu Haber İçin Henüz Yorum Yapılmamış