Gezi
29-04-2018 09:49
Türkiye`nin güçlü kalemlerinden olan herkesin severek okuduğu ve beğendiği yazar Mario Levi Şehrin İstanbul ile turlara başlıyor...

Her biri alanında uzman profesyonel kadrosu ile seyahat severleri bir birinden değerli gezi rotaları ile buluşturan Şehrin İstanbul bugünden itibaren ünlü yazar Mario Levi ile çok özel İstanbul turları gerçekleştirecek..

Mario Levi , dinlemeye doyamayacağız harika bir İstanbul Türkçesi ve oktavlı ses tonu ile kulaklarınızın pasını silecek, sizlere romanlarında ki gibi muhteşem bir yolculuğa çıkartacak.

İstanbul tarihi mirası,doğal zenginlikleri, eğlenceli sosyal hayatı,eşsiz lezzetleri ve zengin kültürü ile bambaşka bir seyahat deneyimi yaşayacağınız emsalsiz bir gezi rotası.

Farklı kültürlerin,farklı dillerin ve farklı ırkların bir arada huzur içinde yaşadığı modern Avrupa şehri İstanbul tam bir kültür ve tarih mozaiği…

Boğaziçi`nden başlayarak Topkapı Sarayı, Ayasofya ve Sultanahmet Camii, Kapalıçarşı, Yerebatan Sarnıcı gibi yerleri barındıran Tarihi Yarımada ve Eminönü,Galata Köprüsünden başlayarak Anadolu Kavağı`na kadar süren büyüleyici İstanbul Boğaz turu, İstanbul’da mutlaka yapılması gereken seyahat aktivitelerinin başında gelmekte.

Her yıl yapılan değerlendirmelerde Avrupa’nın en iyi ilk on gezi rotası arasında yer alan İstanbul’u gezip görmediyseniz çok şey kaçırmışsınız demektir.

Sizde İstanbul’u gezmek ,görmek, anlamak ve yaşamak için harekete geçmeli ve kendinize kusursuz bir İstanbul seyahati hediye etmelisiniz.

Mario Levi ile İstanbul Turları çok yakında Şehrin İstanbul’da…
Yorumlar Toplam 0 Yorum Yapılmış
Bu Haber İçin Henüz Yorum Yapılmamış