Gündem
Yabancılara konut satışında son durum ne? Geçtiğimiz yıl Türkiye genelinde yabancılara 22 bin 234 konut satıldığı belirlenirken, yabancılara yapılan konut satışlarının bir önceki yıla göre yüzde 22,2 oranında arttığı tespit edildi. Yabancılara yapılan konut satışlarında ilk sırayı 8 bin 182 konut ile İstanbul alırken, ikinci sırada 4 bin 707 konut ile Antalya yer aldı. 22-01-2018 09:38
Alman Turistlerin hakları genişletiliyor Türk Acenteciler Birliği (COOP TRR), Alman tatilcilerin haklarını genişleten yeni düzenlemeye dikkat çekti. COOP TRR CEO`ları Cumhur Sefer ve Fatih Şenel,“Almanya`daki acenteler için bilgilendirici seminerler düzenliyoruz” dedi.
Samsun Karadenizin Turizm Merkezi olabilir Kızılırmak ve Yeşilırmak deltaları arasında yeşil bir cennet olan kutlu şehir Samsun, sosyal belediyecilik anlayışı ile büyümeye ve gelişmeye devam ediyor. Samsun Büyükşehir Belediyesi`nin hayata geçirdiği yeni projeler ile birçok alanda şehrin çehresi değişiyor. Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz`ın değerlendirmelerini paylaşıyoruz.
>>> Gündem <<