Gündem
08-05-2018 13:51
THY`nin Rusya`daki 10. güzergahı için Krasnodar şehrinde tören yapıldı.

Krasnodar Havaalanı`nda düzenlenen törene Türkiye`nin Novorossiysk Başkonsolosu Yunus Emre Özigci, Türk Hava Yolları Pazarlama ve Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Olmuştur, Krasnador Havaalanı protokolü, birim müdürleri ve THY personeli katıldı.

Törende konuşan Türkiye`nin Başkonsolosu Özigci, Türkiye ve Rusya arasında son dönemlerde ilişkilerin her alanda gelişim gösterdiğine dikkat çekti.

Özigci, "Biz THY`nin Krasnador uçuşlarıyla Türk-Rus ilişkilerinin her alanda gelişimine önemli katkıda bulunacağına inanıyor, uçuşların hayırlı olmasını diliyor, THY`yi tebrik ediyoruz" ifadelerini kullandı.

Sputnik`e konuşan THY Basın Sözcüsü İsmail Velioğlu, Krasnodar şehrine haftada karşılıklı olarak 5 sefer düzenleyeceklerini belirtti.

İstanbul`dan Krasnodar`a tüm vergiler dahil gidiş-dönüş 280 USD`den başlayan açılışa özel fiyatlarla seyahat edilebilir.

THY, halihazırda Rusya`nın Moskova, St. Petersburg, Soçi, Rostov, Kazan, Yekaterinburg, Voronej, Samara ve Ufa şehirlerine sefer düzenliyordu.
Yorumlar Toplam 0 Yorum Yapılmış
Bu Haber İçin Henüz Yorum Yapılmamış