Gündem
11-11-2017 10:45
‘` Hayalinizdeki kusursuz organizasyonun en iyi adresi ‘` mottosu ile koşulsuz misafir memnuniyetine dayandırdığı kaliteli hizmet anlayışı ile Bursa`da faaliyet gösteren Sima Organizasyon ,Kına gecesi,Sünnet, Söz, Nişan,Mezuniyet vb. her türlü organizasyonlarınızda her biri alanında profesyonel ekibi ile profesyonel çözüm ortağınız oluyor.

Organizasyonunuzun planlanmasından bitişine kadar müşterilerinin her türlü istek ve arzuları ile birebir ilgilenen Sima Organizasyon  en kaliteli malzeme,teknik araç- gereç ve ekipmanları kullanıyor.

Firma organizasyonda doğabilecek aksaklıkların önün geçmek amacı ile dışarıdan hizmet alımı yapmıyor ve tüm süreçleri  kendi bünyesinde yürütüyor.

Mutluluğa giden yolda profesyonel çözüm ortağınız Sima Organizasyon.

Organizasyonlarınızın her aşamasında profesyonellikten ve kaliteden asla taviz vermeyen Sima Organizasyon gerçekleştirdiği organizasyonlar ile Bursa’da farkındalık yaratıyor.

 

 

Sima Organizasyon hayatınızın en önemli anının unutulmaz kılıyor.

Müşterilerinin haklarını ön planda tutan ve her durumda müşterilerinin haklarını koruyan Sima Organizasyon hayatınızın en özel anlarını unutulmaz kılıyor.

Firma ,Süsleme Hizmeti,Bindallı ve Kaftan Kiralama,Masa ve Sandalye Kiralama, Kına Kız Ekibi ve Dans Grupları, Kına Tahtı ve Otağ Kiralama,Hint Kınacısı, Osmanlı Şerbetçisi, Kumda Kahve Standı ve Kahveci Güzeli, Kına Malzemeleri Satışı, Kına ve Nikah Şekeri Tasarımları,Host,Hostes ve Garson Temini, Halk Oyunları Ekibi, Kamera ve Fotoğraf Çekimi, Ses ve Işık Sistemi Kiralama, Orkestra Hizmetleri, Bay-Bayan DJ Hizmeti, Palyaço ve Animasyon Ekibi, Kına Masası ve Hediyelik Tasarımları hizmetlerini de bünyesinde sunuyor.

Kısacası, Bursa’da iyi ve kaliteli hizmeti  uygun fiyata sunan güvenilir ve profesyonel bir organizasyon firması arıyorsanız adresiniz Sima Organizasyon.
Yorumlar Toplam 0 Yorum Yapılmış
Bu Haber İçin Henüz Yorum Yapılmamış